سورپرایز جدید در گوگل ترنسلیت

سورپرایز جدید در گوگل ترنسلیت

گوگل ترنسلیت مترجمی بسیار خوب در زمینه ی زبان های مختلف در دنیا می باشد که در حال حاضر سورپرایزی جدید را در اختیار شما قرار می دهد.

آشنایی به انواع زبان های موجود در دنیا می تواند برای یک فرد یک مزیت به شمار رود ، اما یک فرد تنها می تواند چند زبان را یاد بگیرید ، بنابراین این توانایی برای کسی وجود ندارد که در یک زمان به همه ی زبان های دنیا مسلط بوده و بتواند در کمترین زمان ممکن به ترجمه ی متون مربوط به آنها بپردازد. اما در رابطه با گوگل ترنسلیت این توانایی وجود دارد که در زمان بسیار اندکی هر متنی در رابطه با هر زبانی را به خوبی ترجمه نموده و در حقیقت کار شما را ساده تر کند.

سورپرایز جدید در گوگل ترنسلیت

گوگل توانسته تا در جدیدترین به روزرسانی خود در گوگل ترنسلیت یکی از ویژگی های جدید را در نظر بگیرد و این ویژگی همان دوربین مترجم آن خواهد بود. در حقیقت زمانی که یک تصویر با متن را به ثبت برسانید ، گوگل ترنسلیت می تواند این کار را برای شما انجام دهد. گوگل ترنسلیت در حقیقت به خوبی متن مورد نظر را آنالیز خواهد کرد و در نتیجه پس از آنالیز می تواند متن مورد نظر را ترجمه کند.

البته این قابلیت تنها برای گوشی های اندروید قابل اجرا خواهد بود ، زیرا این نسخه تنها برای اندروید قابل اجرا خواهد بود و برای سایر گوشی ها با آی او اس قابل اجرا نخواهد بود. این قابلیت با نام Instant Camera translation نامگذاری شده است.  تنها نیاز است تا شما به روزرسانی خود را انجام دهید. پس از آن متوجه خواهید شد که منوی خوبی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید ترجمه خود را برای انواع زبان ها انجام دهید. به عنوان مثال هندی ، ویتنامی و . .  . از انواع آنها می باشد. در حال حاضر به تنها صد زبان مجهز خواهد بود. در این به روزرسانی هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید از انواع زبان ها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :  نقد و بررسی سامسونگ A9 2016
سورپرایز جدید در گوگل ترنسلیت

در حدود پنجاه درصد از خطاهایی که در ترجمه برای گوگل ترنسلیت وجود داشته و در برخی از مواقع هیچ ارتباطی بین آنها دیده نمی شود در این نسخه به حداقل رسیده و رفع شده اند. دوربین متجرم گوگل می تواند کاربرد بسیاری بخصوص در سفرها به همراه داشته باشد. به عنوان مثال هر تابلویی که در مقابل خود می بینید با این روش قابل بررسی خواهد بود و تمام نوشته های آن را متوجه خواهید شد.

نظر شما درباره سورپرایز جدید در گوگل ترنسلیت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.