شارژر بی سیم ؛ تسهیل کننده شارژ گوشی های هوشمند

شارژر بی سیم ؛ تسهیل کننده شارژ گوشی های هوشمند

شارژر یک ابزار کارا جهت شارژ کردن باتری گوشی های هوشمند و سایر وسایل استفاده کننده از نیروی برقی می باشد. در گذشته شارژرها از عمر نسبتا بالایی برخوردار بودند ، اما امروزه شارژرهای مورد استفاده هم از نظر طول سیم و هم از نظر کیفیت و ماندگاری همانند گذشته نبوده و همواره مورد نارضایتی مصرف کنندگان خود قرار دارند. با حضور شارژر بی سیم این مشکل بزرگ تا حدود زیادی حل شد.

شارژر بی سیم ؛ تسهیل کننده شارژ گوشی های هوشمندبا حضور شارژر بی سیم دیگر شما نیازی به استفاده از شارژرهای سیمی ندارید ، بلکه به راحتی و در کمترین زمان ممکن تنها با استفاده قرار دادن یا اتصال گوشی خود به دستگاه مربوط به شارژ ، عملیات شارژ آغاز خواهد شد. شارژ شدن به چنین شیوه ای هم با سرعت بیشتر و هم راحت تر از گذشته انجام شد ، شما دیگر دغدغه ای به نام سیم شارژرهای کوتاه و پاره شدن این سیم را در ذهن ندارید ، علاوه بر آن شارژر بی سیم در هر لحظه و هر جایی ( حتی در اتومبیل) در اختیار شما قرار خواهد داشت.

 

نام اپل در صدر لیست شارژر بی سیم قرار دارد!!

معمولا طراحی شارژرهای بی سیم توسط شرکت های خاصی صورت می پذیرد که همواره نیروهای متخصص زیادی با سال ها تجربه ی خود این کار را بدون هیچ کم و کاستی برای شما انجام می دهند. اما ساخت شارژر بی سیم با ساخت یک گوشی استفاده کننده از این شارژر کاری کاملا متفاوت می باشد. اولین شرکت گام نهنده در این راه شرکت بزرگ اپل می باشد.

بیشتر بخوانید :  برند سامسونگ در کجای بازار

شارژر بی سیم ؛ تسهیل کننده شارژ گوشی های هوشمنداپل همواره یک شرکت ریسک پذیر است. هر تغییر جدیدی لازمه ی موفقیت نیست ، زیرا تغییرات در همه ی افراد پاسخگوی نیاز نیستند و همواره گستره ی پهناوری را شامل می شود. اما شرکت اپل این تغییر و ریسک نپذیرفته شدن آن در بازار را برای خود انتخاب نمود ، برخلاف تصورات ، این ریسک شرکت اپل با نیاز مشتری ها همخوانی خوبی داشته و رضایت کاربران را نیز به دنبال داشت. پس از آن شرکت های دیگر همچون سامسونگ برای برخی از برندهای جدید خود شارژر بی سیم را طراحی نمود تا از شرکتی همچون اپل عقب نماند و همواره به نیازهای کاربران در بازار اهمیت ویژه ای بدهد.

 

شارژر بی سیم و توانایی حضور در هر مکانی

در گذشته مسافرت کردن بخصوص مسافرت های طولانی مدت با خودرو یکی از عذاب آورترین مسافرت ها برای بچه های کم سن و سال به شمار می رفت ، زیرا این بچه ها به راحتی نمی توانستند برای مدت طولانی سفر از گوشی والدین یا تبلت های خود بهره ببرند. پس از اندکی کار کردن با خاموش شدن دستگاه مواجه می شدند و تا رسیدن به یک منبع تغذیه برق در فروشگاه یا مغازه باید انتظار را به جان می خریدند.

شارژر بی سیم ؛ تسهیل کننده شارژ گوشی های هوشمنداما امروزه شارژر بی سیم چنین مشکلی را رفع نموده است و همواره با رفع این موانع سفری آسوده و راحت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با دقت نگاه کنید که در چه جایگاهی حضور دارید ، در اتومبیل هستید یا در اداره ، در فرودگاه هستید یا در قطار؟؟ در هر جایی شارژر بی سیم از سوی ارائه دهندگان خدمت حضور دارد تا آسودگی حین سفر را برای شما به همراه آورند.

بیشتر بخوانید :  معرفی کامل گوشی NOKIA 5 در مکس

 

دریافت شارژ بی سیم از لپ تاپ

امروزه شارژر بی سیم تنها به صورت یک دستگاه در کنار ما موجود نیست ، بلکه در مواقعی که فرد فراموش می کند تا دستگاه را با خود منتقل کند ، حضور یک لپ تاپ یا تبلتی که شارژ دهی را انجام می دهد و  از سیستم شارژ بی سیم بهره می برد ، حل کننده مشکل شما خواهد بود. در کمترین زمان ممکن سیستم شارژر بی سیم در داخل دستگاه عملیات شارژ دهی را انجام خواهد داد.

شما با یک نگاه به وضعیت شارژ گوشی خود که به تازگی توسط دستگاه متصل شده می توانید از درد پرشدن آن باخبر شوید. چنین شرایطی در حالت عکس هم وجود دارد. به عنوان مثال شما گوشی با شارژ فول را در اختیار دارید که می توانید شارژ درونی آن را به لپ تاپ خود انتقال دهید و به ارسال فایل ها از درون لپ تاپ بپردازید.

 

استاندارد شارژر بی سیم از نوع Qi

این نوع از استاندارد برای شارژر بی سیم نه تنها برای سیستم های معمولی همانند گوشی ای هوشمند پیشرفته و فوق پیشرفته بلکه حتی برای لوازم دیگر از نوع خانگی که توسط انرژی برق شارژ می شوند و کاری را برای شما انجام می دهند نیز کاربرد دارد. پس شما تنها با استفاده از یک استاندارد خاص یعنی Qi در صورت نبود برق نیز می توانید از بسیاری لوازم منزل خود بهره ببرید.

این نوع شارژر در حد قابل قبولی شارژ را به گوشی شما القا می کنند. این میزان شارژ در حدود پنج وات می باشد. در حال حاضر این نوع استاندارد در اولین قدم خود قرار دارد و نیاز است تا با توانایی بیشتر و بهتری در بازار ظاهر شود ، زیرا در هر مسیری رقبای دیگر هم حضور دارند که شرایط را برای فعالیت دیگر اجزا تنگ تر کرده و از این راه خود پیروز میدان خواهند شد.

بیشتر بخوانید :  نقد و بررسی هواوی P9