چرا از شیپور استفاده نکنیم؟

چرا از شیپور استفاده نکنیم؟

همه ی ما با شیپور آشنا هستیم و از فعالیتی که این اپلیکیشن در زمینه ی فروش وسایل مصرف شده دارد باخبر هستیم. اما آیا شیپور واقعا نقش مثبتی دارد؟

در گذشته برای فروش لوازم منزل یا فروش ماشین ، خانه و . . . نیاز بود تا ماه ها وقت و هزینه ای را رصف می نمودید و به افراد عادی این کار را می سپردید. در این میان فرد مورد نظر سودی را برای خرید یا فروش وسیله مورد نظر شما در جیب خود قرار می دهد. اما در مقابل این شیپور توانسته تا کار را برای شما آسان تر کرده و هر نوع هزینه ای را از این میان بردارد. تنها خود شما هستید که می توانید از این شرایط لذت ببرید و سود نهایی را در داخل جیب خود قرار دهید. از طرفی در صورت رضایت از خرید این کار ادامه خواهد داشت.

چرا از شیپور استفاده نکنیم؟اپلیکیشن شیپور در برخی از موارد هم نمی تواند آنطور که باید به شما خدمت رسانی کند  و معمولا با مشکلاتی همراه خواهد بود. در این مطلب قصد دارید تا شما را با مهم ترین مشکلاتی که در رابطه با استفاده از اپلیکیشن شیپور وجود دارد بیشتر آشنا کنیم تا در این رابطه تجدید نظری داشته باشید. پس با ما تا پایان این مطلب و درج دلایل خاص همراه باشید.

یکی از جنبه های منفی کار در شیپور و اکتفا به آن در حقیقت به موضوع کم بودن میزان مشتری ها باز می گردد. متأسفانه در ایران افراد کمی به این روش خرید اعتقاد دارند و اعتماد می کنند ، اما در مقابل درصد زیادی از افراد هم هستند که این روش را قبول نداشته و به همان روش قدیمی خود عمل می کنند. در حقیقت یکی از نقاط منفی استفاده از اپلیکیشن شیپور در ارتباط با کاهش تعداد مشتریان می باشد که مهم ترین رکن به حساب می آید. تا زمانی که شما مشتری نداشته باشید قطعا ثبت کردن تبلیغات عملا فایده ای نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید :  آشنایی با FotMob Live Soccer Scores

چرا از شیپور استفاده نکنیم؟از دلایل دیگر کاهش تعداد کاربران و عدم استفاده از اپلیکیشن شیپور نبود یک دسته بندی مناسب خواهد بود. در حقیقت شما هرچقدر هم که به بررسی بپردازید نمی توانید به خوبی به فعالیت های مربوطه دسترسی داشته باشید. منوها از دسته های خوبی طراحی نشده اند و معمولا موضوعات با یکدیگر همپوشانی دارند. این دلیل می تواند موجب شود تا شما برای استفاده از یک اپلیکیشن تبلیغاتی به گام بعدی یعنی اپلیکیشن رقیب شیپور که دیوار می باشد گرایش بیشتری داشته باشید.

چرا از شیپور استفاده نکنیم؟هریک از اپلیکیشن های موجود باید به گونه ای طراحی شوند که در سریع ترین زمان ممکن بتوان به سرعت به آنچه که نیاز است دسترسی داشت اما برای اپلیکیشن شیپور شما برای یک ثبت نام ساده هم نمی توانید به آن اکتفا کنید و قطعا با رضایت کامل از این بخش خارج نخواهید شد. برخی از مواقع شاید شما دوست داشته باشید که با فرد آگهی دهنده خود یک گفتگوی ساده ای را برقرار نمایید در رابطه با قیمت یا دیگر اطلاعات از او سؤالاتی بپرسید. متأسفانه در زمینه ی استفاده از اپلیکیشن شیپور چنین امکانی وجود ندارد.