فراموش کردن رمز واتس اپ

فراموش کردن رمز واتس اپ

واتس اپ اخیرا فناوری جدیدی را در رمزهای خود نیز قرار داده که قطعا امنیت را بالاتر می برد ، از بین این موارد فراموشی رمز واتس اپ خود بر مشکلات می افزاید.

حتما برای شما هم این مشکل به وجود آمده که پس از مدتی رمزهای موجود بر روی سیستم خود را فراموش می کنید. این رمزها می تواند نقش بسیار مهمی را در امنیت برقرار کردن حساب شما نیز ایفا نماید. در صورت فراموش کردن رمز خود نیاز است تا مراحل مختلفی را برای بازگردانی انجام دهید. در ابتدا برای این کار نیاز است که به بخش تنظیمات موجود در واتس اپ بروید. پس از آن بر روی Forgot PIN بزنید. این گزینه به معنای فراموش کردن رمز عبور شما می باشد.

فراموش کردن رمز واتس اپحالا پس از این مرحله نیاز است تا برای ایمیل خود نیز وارد عمل شوید. آدرس ایمیلی که همیشه از آن بهره می برید را در نظر داشته باشید زیرا این ایمیل بسیار اهمیت دارد. این آدرس همان بخشی است که شما برای تأیید کردن خود نیاز به آن دارید. افرادی که دوست دارند تا از تأییدهای دو مرحله ای نیز استفاده کنند نیاز دارند تا آدرس ایمیلی برای آنها تعریف شده باشد ، زیرا در غیر این صورت این امکان وجود دارد که تا حدود یک هفته بعد اطلاعات مورد نظر در داخل واتس اپ نیز برای شما ارسال گردد. در این فاصله زمانی امکان هر نوع سوء استفاده ای از پیام های شما نیز وجود دارد.

فراموش کردن رمز واتس اپپس از وارد کردن ایمیل و تأیید کردن آن برای شما لینکی نیز نمایش داده می شود. این لینک همان لینک تأیید حساب کاربری شما خواهد بود که برای دو مرحله ای شدن به آن نیاز خواهید داشت. پس از این مرحله سؤالی از شما بابت تأیید کردن  حذف حساب کاربری دو مرحله ای نیز پرسیده می شود. اگر دوست دارید که این قابلیت برای شما حذف شود یا خاموش گردد می توانید تأیید را انجام دهید. در این صورت قابلیت مورد نظر از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید :  مسدود کردن واتس اپ در اندروید

فراموش کردن رمز واتس اپفراموشی رمز واتس اپ می تواند تنظیمات مربوطه را برای شما از ابتدا انجام دهید تا زمانی که این تنظیمات کامل نشود همچنان واتس اپ شما برای استفاده امن نخواهد بود و احتمال هر نوع حمله سایبری و سوء استفاده هایی در این زمینه وجود دارد. بنابراین در صورت استفاده از هر نوع شبکه اجتماعی بهتر است که مراحل امنیتی آن را به صورت کامل اجرا کنید و در این کار اهمال نکنید.

نظر شما درباره فراموش کردن رمز واتس اپ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.