فرق گوشی اندرویدی با آی او اس در میزان رم

فرق گوشی اندرویدی با آی او اس در میزان رم

این روزها دو سیستم عامل برتر دنیا با نام اندروید و آی او اس هستند که در گوشی ها با رم های متفاوتی عرضه می شوند. یکی از علل مهم تفاوت رم مورد نیاز در این دو خواهد بود.

فرق گوشی اندرویدی با آی او اس در میزان رمسیستم های مربوط به اندروید سیستم های فوق العاده کاربردی نسبت به آی او اس هستند ، زیرا همانطور که اطلاع دارید در این رابطه تلاش های بسیاری صورت گرفته تا بتوانیم آی او اس را همچون اندروید قابل اتصال به دیگر دستگاه ها درآوریم ، اما چنین شرایطی برای سیستم خاص وجود ندارد. با توجه به نوع کارایی که دستگاه های اندرویدی با خود به همراه دارند ، دور از انتظار نیست که رم موجود در آنها به نسبت سایر رم ها بیشتر باشد. اما در مقابل آی او اس ارتباطات کمتری برقرار می کند و معمولا با سیستم های دیگر بیگانه خواهد بود به همین دلیل اکثرا از تعداد رم با ظرفیت پایین بهره می برد.

فرق گوشی اندرویدی با آی او اس در میزان رمدر یک دستگاه اندرویدی در صورتی که میزان رم را اندازه گیری نماییم متوجه خواهیم شد که این میزان رم در حدود چهار گیگ و در برخی از موارد هم تا هشت گیگ افزایش می یابد ، اما در یک گوشی آی او اس این میزان در حدود یک گیگ و نهایتا تا سه گیگ می باشد. مگر در برخی از گوشی ها که با توجه به نوع سیستم موجود در آنها میزان رم نیز به همان نسبت دچار افزایش شده باشد.

برخی از موارد در یک سیستم عامل اندروید شرایط به گونه ای است که سیستم مرود نظر مقابل به حداکثر فضا از رم نیاز دارد ، سیستم اندرویدی شما این شرایط را برای آن فراهم می کند ، اما در صورتی که در یک سیستم آی او اس چنین شرایطی وجود ندارد و هیچ کاه حداکثر فضای موجود برای استفاده به شما داده نمی شود. از طرفی اندروید پس از استفاده می تواند پاک سازی اطلاعات را به خوبی انجام دهد ، در حالی که در سیستم مقابل چنین شرایطی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید :  نکات مهم در رابطه با خرید لپ تاپ خوب

گوشی که از سیستم عامل آی او اس بهره می برد تنها یک برند خاص است و این خاصیت زورگویی در شرکت اپل قطعا با زورگویی های دیگری نیز همراه خواهد بود. در مقابل سیستم اندرویدی میزان رم بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد تا هر میزان که نیاز دارید را از آن استفاده کنید ، برنامه نویسی ها و کدنویسی های مختلف را با حداکثر فضای موجود انجام دهید. این نیاز قطعا به رم بیشتری روی می آورد تا بتواند تمام مشکلات شما را رفع کند.

فرق گوشی اندرویدی با آی او اس در میزان رمبرخی از افراد این نظر را دارند که با وجود میزان کمی از حافظه به چه دلیلی این سیستم تاکنون همچنان افزایش قیمت را تجربه کرده است. چرا اندکی تغییر در قیمت آن داده نمی شود تا میزان مشتری ها برای آن افزایش یابند.

نظر شما درباره فرق گوشی اندرویدی با آی او اس در میزان رم چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.