فضای مجازی و تغییرات جدید در شبکه های اجتماعی

فضای مجازی و تغییرات جدید در شبکه های اجتماعی

در دنیای امروز فضای مجازی یکی از فضاهایی است که شما نمی توانید از آن دوری کنید و به ناچار باید در آن عضو شوید و از آن بهره ببرید.

فضای مجازی بسیاری وجود دارد که به عنوان شبکه های اجتماعی نیز می توانیم از آنها یاد کنیم. در گذشته تعداد زیادی از پیام رسان ها از جمله مسنجرهای پیامی همانند یاهو ، فیس بوک ، وایبر ، واتس اپ و . . . به روی کار آمده بودند ، اما خوشبتانه امروزه از آنها کاسته شده است و تعداد کمتری را می بینیم ، یکی از دلایلی که وجود دارد استفاده از شبکه های اجتماعی پرسرعت تر و محبوب تر بازار خواهد بود ، از جمله آنها می توانیم به تلگرام و اینستاگرام و واتس اپ اشاره داشته باشیم.

فضای مجازی و تغییرات جدید در شبکه های اجتماعیخوشبختانه در رابطه با واتس اپ می توانیم به این موضوع توجه داشته باشیم که در حقیقت این برنامه توانسته تا جایگزین مناسبی برای تماس های تصویری هم باشد. زیرا هیچ محدودیتی وجود ندارد و حتی افرادی که گوشی آنها همانند آیفون از همان ابتدا این قابلیت را نداشته می توانند از آن بهره ببرند. در حقیقت این یکی از فوق العاده های بازار داغ شبکه های اجتماعی است که هم اکنون در به روزرسانی های اخیر مربوط به آنها تغییرات عمده ای نیز وجود دارد و بسیار بهبود پیدا کرده است.

حالا فردی که مدیریت فیس بوک و تغییرات مربوط به آن را برعهده دارد قصد دارد تا یک تحول عمده را ایجاد نماید ، این تحول را می توانیم به این نسبت دهیم که در آینده ای نزدیک شما می توانید تمامی پیام ها را به صورت ادغام یافته نیز ارسال نمایید. یعنی در یک پیام رسان به احتمال بسیار زیاد هم از اینستاگرام ، هم تلگرام ، هم واتس اپ و  سایر پیام رسان های محبوب استفاده خواهد شد که بسیار مطلوب بوده و نشان دهنده همیت بازار است.

بیشتر بخوانید :  شبکه های اجتماعی و تغییرات سال میلادی آینده

افرادی که تنها چند ماهی از انواع پیام رسان ها استفاده نموده اند دوری از آنها به راحتی برای آنها امکان پذیر نخواهد بود زیرا وابستگی زیادی وجود دارد . در حقیقت چنین فکری در مراحل ابتدایی شاید آسان باشد اما رفته رفته سخت تر خواهد شد. زیرا اصول آن مشکل ساز است. بنابراین باید تمامی موارد از همان ابتدا تا به امروز بررسی شود ، این که فضای مجازی و ادغام شبکه های اجتماعی چه مزایا و چه معایبی دارد و آیا این کار امکان پذیر خواهد بود یا خیر بسیار اهمیت دارد.

فضای مجازی و تغییرات جدید در شبکه های اجتماعیدر حال حاضر بررسی ها از ادغام سه مورد از پیام رسان ها یعنی اینستاگرام ، واتس اپ و مسنجر خبر می دهد . اما این توانایی هم وجود دارد که شما باز هم به صورت جدا از هر یک از آنها بهره ببرید ، بنابراین هیچ اجباری وجود ندارد. فرض کنید فردی هم اکنون در اینستاگرام است شما قصد برقراری ارتباط دارید اما خود در واتس اپ هستید ، شما به راحتی می توانید این ارسال را انجام دهید.