فیلمبرداری

فیلمبرداری از طریق گوشی با موسیقی

در یک مهمانی نشسته اید و شما به عنوان موزیک پلیر این مهمانی در حال فعالیت هستید ، زیرا هیچ موسیقی نواخته نمی شود ، با این حال از شما درخواست می شود تا همزمان از مهمانان حاضر فیلمبرداری کنید. زمانی که شما دوربین خود را روشن میکنید ، آهنگ قطع می شود ، بارها این کار را تکرار خواهید کرد ، اما هیچ فایده ای ندارد. مورد بعدی زمانی است که شما دوست دارید از یک متن یا یک کاری به همراه پخش موسیقی زنده فیلمبرداری کنید ، اما باز هم امکان پذیر نخواهد بود. فرقی ندارد که در دست خود از کدام یکی از گوشی های جدید استفاده میکنید ، این گوشی دارای کدام سیستم عامل اندروید یا آی او اس است . در همه ی گوشی های این مشکل دیده می شود ، شاید از نظر شما قابل حل نباشد ، در صورتی که این چنین نیست. با راهکارهایی که به شما ارائه می شود هم می توانید فیلمبر داری را با تمام قابلیت ها و هم پخش موسیقی را با بهترین کیفیت انجام دهید.

در نتیجه شما به فکر فرو می روید که با استفاده از چه کاری می توان تمامی این مشکلات را حل نمود و فیلمبرداری با کیفیتی را ارائه داد ، بدون آنکه موسیقی در میانه راه قطع شود. این موضوع به خصوص زمانی خود را نشان می دهد که فرد قصد دارد تا در یک محوطه ی بسیار زیبا برای دوستان خود فیلمی به اشتراک بگذارد ، اما این فیلم بدون داشتن یک آهنگ زیبا هیچ فایده ای نخواهد داشت ، از طرفی شما تنها از گوشی خود می توانید استفاده کنید ، پس همه ی این ها نشان دهنده ی آن است که باید به دنبال یک راه حل باشید.

بیشتر بخوانید :  آیا موبوگرام جایگزین خوبی برای تلگرام خواهد بود؟؟؟

نرم افزارهای زیادی در این زمینه وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند ، اما این نرم افزارها اغلب برای گوشی هایی کاربرد دارند که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی خواهند کرد. پس به سراغ یکی از این نرم افزارها برای فیلمبرداری از طریق گوشی خواهیم رفت اما دوست داریم تا همزمان موسیقی ما در حال پخش باشد. منظور از نرم افزار در حقیقت برنامه ای است که بر روی گوشی شما تنها برای فیلمبرداری وجود دارد.

فیلمبرداری

در حقیقت اغلب گوشی های اندروید قدیمی این کارایی را دارند که می توانند از طریق چند عمل بسیار مختصر و کوتاه عمل مذکور یعنی فیلمبرداری با صدای موسیقی را انجم دهند. پس راهکارهایی که ما به شما آموزش می دهیم را به کار بگیرید تا بتوانید به راحتی عمل گوش دادن به موسیقی و فیلمبرداری را انجام دهید. در ابتدا موزیک پلیر خود را روشن کنید و یک آهنگ را در حال پخش شدن قرار دهید.

سپس همانند گذشته به فیلمبرداری بپردازید در حالتی که گوشی به حالت افقی جای گرفته است. سپس متوجه خواهید شد که صدایی از گوشی به بیرون نمی آید در نتیجه زمان طلایی شما برای تغییر فرا رسیده است. تغییر در حالتی که موزیک پلیر شما در حال پخش می باشد. پس این حالت را که با علامت پلی در نوار بالایی قابل مشاهده می باشد را بیابید. حالا گوشی خود را از حالت افقی به عودی تبدیل نمایید. پس از این حالت بر روی موزیک پلیر خود بزنید تا موسیقی پخش شود ، در این زمان می توانید به فیلمبرداری خود ادامه دهید.

بیشتر بخوانید :  تخلیه حافظه دستگاه اندروید

اگر دوست دارید که صدای موجود در فیلمبرداری شما به حالت بسیار باکیفیتی قرار داشته باشد ، نیاز است تا شما در نحوه ی استفاده ی خود تغییری را ایجاد نمایید. به عنوان مثال حتما از بلندگویی که در محل در اختیار دارید برای پخش صدا استفاده نمایید. تفاوت اسپیکر گوشی با یک بلندگوی دیگر را امتحان کنید تا به صورت کاملا روشن با این تفاوت آشنا شوید. این ترفند در اغلب فیلمبرداری هایی که از گوشی های اندروید انجام می پذیرد ، قابلیت اجرا دارد ، اما همیشه برخی از گوشی ها هم هستند که یا از چنین طریقی امکان ضبط در آنها وجود ندارد یا اینکه از ابتدا با این قابلیت یعنی فیلمبرداری و همزمان پخش موسیقی تولید شده اند.در نوع موزیک پلیری هم که استفاده می نمایید دقت داشته باشید زیرا برخی از آنها کیفیت صدایی فوق العاده بالا و برخی دیگر کیفیت صدایی پایینی دارند. علاوه بر آن در هنگام دانلود موسیقی نوع باکیفیت آن را انتخاب نمایید.