مزیت های استفاده از ورژن 4.7 تلگرام

مزیت های استفاده از ورژن ۴٫۷ تلگرام

تلگرام پیام رسانی است که اخیرا با باید و نبایدهایی در استفاده مواجه است ، در حال حاضر جدیدترین ورژن آن یعنی ورژن ۴٫۷ برای دانلود آماده می باشد.

تلگرام در هر نسخه ی خود تغییراتی را اعمال می کند تا میزان جذب کاربران نسبت به این نرم افزار بیش از پیش افزایش یابد. در حال حاضر یکی از بیشترین و در عین حال پرسرعت ترین برنامه های پیش رو که قابلیت استفاده از آن فراهم شده است پیام رسان تلگرام خواهد بود. ایرانی ها رتبه دار این استفاده می باشند. در ادامه به تفاوت های جدید در این ورژن  ۴٫۷ بیشتر اشاره خواهیم کرد . پس با ما همراه باشید.

مزیت های استفاده از ورژن 4.7 تلگراماین نسخه از تلگرام در هریک از دستگاه های موجود با شیوه های خاصی قابل مشاهده می باشد. توانایی که برای هریک از سیستم عامل ها در نظر گرفته شده جذابیت زیادی از نظر کارایی دارد. به عنوان مثال در گوشی ها و تبلت های آیفون شما قادر خواهید بود تا از پوسته های جدیدی نیز بهره ببرید. پوسته هایی که دارای طرح های با رنگ بندی و طراحی خاصی نیز می باشد.

مزیت های استفاده از ورژن 4.7 تلگراممعمولا کسب و کارهای متنوعی وجود دارند که از طریق تلگرام به برقراری ارتباط با مشتریان خود می پردازند. یک شرکت یا یک فرد ممکن است تا برای کار خود و ایجاد کانال های ارتباطی نیاز به چند اکانت داشته باشد. در گذشته برای داشتن هریک اکانت نیاز به استفاده از شماره های متنوع و نصب تلگرام های متنوع بود اما امروزه نیازی به استفاده از این قابلیت نیست و شما می توانید در کمترین زمان ممکن در ورژن ۴٫۷ از این خصوصیت بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید :  کارت گرافیک MX150 انویدیا

تغییری که برای شما در نظر گرفته شده در تعدد نسخه های تلگرام می باشد. قطعا اگر فردی در عین حال سه اکانت داشته باشد و سه تلگرام بر روی سیستم خود نصب کرده باشد با تعدد شماره ها و پیغام ها و اپلیکیشن ها روبه رو خواهد شد و از طرفی فضای گوشی او به سرعت پر می شود. اما اگر شما بتوانید همزمان چند اکانت خود را در یک نسخه از تلگرام قرار دهید قطعا در میزان کارایی تفاوت چشمگیری ایجاد خواهد شد.

اگر از گوشی اندروید استفاده می کنید باید این نکته را به خاطر داشته باشید که گوشی شما می تواند در زمان استفاده از ورژن ۴٫۷ تلگرام این قابلیت را به شما اضافه کند تا بتوانید همزمان از سه اکانت بهره مند شوید.  معمولا ویژگی های جدید تلگرام در ابتدا برای گوشی های اندرویدی در نظر گرفته می شود و پس از مدتی به یک گوشی آیفون انتقال داده خواهد شد. هم اکنون گوشی های آیفون توانایی استفاده از تم ها را دارند. این تم ها در روز و شب با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

مزیت های استفاده از ورژن 4.7 تلگرامدر ورژن ۴٫۷ شما نیازی ندارید که به داخل برنامه تلگرام رجوع کنید و در آنجا به سؤال های خود پاسخ دهید. در حقیقت شما می توانید با سوایپ کردن به چپ سریعا به پیام مورد نظر پاسخ دهید. این نوع پاسخ دهی در زمان های مهم و حساس بسیار تأثیرگذار خواهند بود.

نظر شما درباره مزیت های استفاده از ورژن ۴٫۷ تلگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

بیشتر بخوانید :  نرم افزار تلگرام نامی آشنا برای همه ی ایرانیان