مسدود کردن واتس اپ در اندروید

مسدود کردن واتس اپ در اندروید

یکی از مشکلات بسیار مهمی که کاربران واتس اپ با آن روبه رو هستند ، وجود پیامی می باشد که در این پیام عاملی وجود دارد و سیستم شما با آن قفل می شود و دیگر توانایی استفاده از آن وجود ندارد.

در گذشته پیامی از سوی واتس اپ منتشر شد که در واتس اپ برخی از کاربران آمد و در نهایت موجب شد تا در سیستم آی او اس این پیام قفل شدن را به دنبال داشته باشد. پس از آن بررسی ها حاکی از آن است که چندی پیش این پیام برای کاربران اندرویدی هم ایجاد شد و در نهایت قفل شدن سیستم اندرویدی را به دنبال داشت. در واقع این نوع از پیام ها می تواند حاوی یک عامل بسیار مهم یعنی باگ باشد که گویا یک کارکتر هند می باشد و پس از ورود به گوشی منجربه اختلال در عملکرد آن خواهد شد.

مسدود کردن واتس اپ در اندرویدپس از آنکه در حال کار کردن با واتس اپ است ممکن است که با پیام کادر شکلی مواجه شوید ، این پیام به صورت کاملا ساده بوده و می تواند در زمان زدن بر روی نقطه ی مورد نظر به آسانی قفل شدن سیستم شما را به دنبال داشته باشد. نقطه ای که هم اکنون آن را مشاهده می کنید نقطه ای می باشد که همانند یک قفل برای شما فعال خواهد شد.

مسدود کردن واتس اپ در اندرویدمشکل اصلی در این وضعیت وابستگی شدیدی به نوع سیستم عامل دارد و به برنامه واتس اپ مربوط نخواهد بود. در سیستم های مختلف اندرویدی یا آی او اس در زمان استفاده از متون ، تغییر و تحولاتی انجام می شود که در نهایت این تغییرات می تواند به چنین شکلی گزارش گردد. این روش کنترلی هر سیستم عاملی می باشد و نمی توان آن را جدا نمود. علاوه بر واتس اچ در فیس بوک هم چنین مشکلی وجود دارد اما در سایر پیام رسان ها چنین اختلالی گزارش نشده و شما می توانید بدون قفل شدن برنامه به راحتی به فعالیت های خود بپردازید.

بیشتر بخوانید :  Your phone چیست و چه خصوصیاتی را در بر دارد؟

پیامی که به سیستم واتس اپ یا فیس بوک شما منتقل می شود ، به احتمال قوی در ساده ترین حالت تنها برنامه ای که از آن در حال استفاده هستید را قفل خواهد کرد ، اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در شرایط بدتر این کاراکترها به اندازه ای وسعت می یابند که می توانند در عین حال تمامی سیستم را با اختلال مواجه کنند و در نهایت گوشی شما به صورت کامل قفل شود. در رابطه با واتس اپ در جدیدترین سری از پیام های ارسالی متوجه خواهید شد که به دلیل تعدد کاراکترها سیستم گوش به صورت کامل مختل می شود و شما امکان استفاده از آن را نخواهید داشت. زمانی که این اختلال به وجود آید در نهایت می توان نتیجه گرفت که چینش در متون مختلف با اختلال مواجه خواهد شد.

مسدود کردن واتس اپ در اندرویدسعی کنید تا با دیدن این پیام در واتس اپ گوشی همراه خود را یک بار خاموش و روشن کنید ، احتمال دارد که با این یک حرکت توانایی گوشی شما باز گردد و قابل استفاه باشد . هیچ گاه بر روی پیامی که بر روی گوشی خود در این باره مشاهده می کنید هیچ ضربه ای نزنید و از آن خارج شوید ، در این صورت اختلالی برای شما ایجاد نخواهد شد.

نظر شما درباره مسدود کردن واتس اپ در اندروید چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.