مشخصات اصلی مربوط به لپ تاپ لنوو یوگا مدل C940

مشخصات اصلی مربوط به لپ تاپ لنوو یوگا مدل C940

از لپ تاپی جدید در راه را می توان لپ تاپ لنوو یوگا مدل C940 دانست. این لپ تاپ تفاوت هایی با مدل های قبلی دارد که در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح می دهیم.

لپ تاپ لنوو در زمره ی قوی ترین و بهترین لپ تاپ ها قرار دارد و این نوع لپ تاپ جدید را به نوعی طراحی کرده اند تا بتواند با سبک زندگی سری جدید سازگاری خود را اعلام کند. در رابطه با این لپ تاپ ها از نظر بزرگی به حدود چهارده اینچ باز می گردد. از نظر قیمتی قیمت تعیین شده برای این لپ تاپ به هزار و چهارصد دلار باز می گردد.

مشخصات اصلی مربوط به لپ تاپ لنوو یوگا مدل C940

از نظر نمایشگری که برای این مدل از لپ تاپ در نظر گرفته اند، نمایشگر فول اچ دی است. رنگ های درون این نمایشگر با تنوع و وضوح بالایی همراه است، بخشی که بر روی قسمت خارجی مربوط به این لپ تاپ وجود دارد از نوع آلومینیومی براق است. بخش مانیتور مربوط به لپ تاپ به صورت سیصد و شصت درجه ای باز می شود. بلندگوهایی که در داخل لپ تاپ به کار برده شده با قدرت بالایی است.  پردازنده های داخلی در لپ تاپ جدید لنوو از نوع اینتل می باشد. سرعتی که برای این پردازنده ها در نظر گرفته شده با بالاترین حد ممکن است.

 تنوع رنگی که برای این لپ تاپ در نظر گرفته شده تنها به دو رنگ آهن خاکستری و همچنین نقره ای است. وزن انتخاب شده برای این لپ تاپ در سبک ترین انتخاب شده و برای حمل و نقل آن نیازی نیست تا به خود سختی بدهید. وزن کلی آن در حدود   ۳٫۰۲ گرم است.

بیشتر بخوانید :  اچ تی سی و تغییرات سودده در بازار آن
مشخصات اصلی مربوط به لپ تاپ لنوو یوگا مدل C940

این نمایشگرها به صورت کامل لمسی هستند. وضوح تصویر بسیار بالا بوده و حتی اگر در نور بسیار پایین هم قرار دهید می توانید از کار کردن با آن لذت ببرید. برای کار کردن با صفحه ای که به صورت لمسی طراحی شده نیاز است تا با استفاده از قلم نوری این کار را انجام دهید تا کارکردی مشابه با موس داشته باشد. البته برای افرادی که این سیستم برای آنها تا حدودی سخت است می توانید چنین کاری را انجام دهید. دوربین با کیفیتی بر روی آن وجود دارد که امکان تصویربرداری با بالاترین کیفیت را فراهم می آورد.حجم رم مربوطه دوازده گیگ است.

نظر شما درباره مشخصات اصلی مربوط به لپ تاپ لنوو یوگا مدل C940 چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.