مشکلات موجود در جدیدترین آپدیت ویندوز 10

مشکلات موجود در جدیدترین آپدیت ویندوز ۱۰

افرادی که از ویندوز ۱۰ در حال استفاده هستند در حال حاضر پیامی را مبنی بر تغییر دادن ویندوز خود و آپدیت جدید آن دریافت کرده اند.

بررسی های نهایی به این موضوع توجه دارد که در حال حاضر در جدیدترین به روزرسانی که انجام شده متأسفانه به جای بهبود شرایط کار با ویندوز ۱۰ ، تغییرات جدید موجب شده تا این ویندوز نیز از دسترس خارج شود. یعنی کار اصلی خود را انجام می دهد اما در نهایت نمی توان به آن اکتفا نمود و باید بهبودی در این رابطه صورت پذیرد تا هم سرعت و کارکرد اصلی و قبلی خود را به دست آورد. در حقیقت این مشکلات گویا تمام نمی شوند و همچنان باقی هستند. 

مشکلات موجود در جدیدترین آپدیت ویندوز 10

 در به روزرسانی های جدیدی که هربار برای ویندوز ۱۰ منتشر می شود هیچ همخوانی با آنچه که نیاز است ندارد و در نهایت مایکروسافت نمی تواند خود را با این تغییرات تطبیق دهد. بنابراین به احتمال بسیار زیاد در کار کردن با آن با مشکلاتی مواجه خواهید شد که قابل حل هم هستند اما زمان زیادی باید صرف آن شود. در به روزسانی اخیر مشکلاتی مطرح شده که در ادامه به صورت خلاصه هریک از آنها را بیان خواهیم کرد.

در ویندوز ۱۰ با به روزرسانی قبلی منوی استارت فعالی وجود داشت. علاوه بر آن جستجویی هم در پایین منو قرار داشته که می توانید ان منو را در ورژن قبلی ببینید اما گویا در جدیدترین ورژن برای برخی از گروه ها به صورت کامل حذف شده و برای برخی قابل نمایش است. در صورتی که نباید چنین مشکلی وجود داشته باشد. نسخه ی نصبی این ویندوز از نوع  KB4512941 بوده و دقیقا از این گروه هم گزارش هایی مبنی بر مشکلات رایج مربوط به ویندوزها دریافت شده است.

بیشتر بخوانید :  اینتل در رمزنگاری کامل حافظه از AMD پیروی می‌کند
مشکلات موجود در جدیدترین آپدیت ویندوز 10

در صورتی که این گزارش ها به تعداد بالایی برسند در نهایت می توان به این نکته اشاره نمود که مایکروسافت می تواند راه حل هایی را برای رهایی از آن ارائه دهد تا مشکل به صورت کامل از بین برود. در صورتی که تاکنون آن را به روزرسانی نکرده اید بهتر است که این کار را به تعویق اندازید و فعالیت های خود را همانند گذشته انجام دهید. اجازه دهید تا زمان سپری شود و مشکلات موجود حل شوند و سپس در جایی که نظرات مثبتی را دریافت نموده اید برای به روزرسانی اقدام کنید. اسناد باید توسط مایکروسافت به صورت کامل بررسی شود تا در نهایت اقدامات لازم را انجام دهد.

نظر شما درباره مشکلات موجود در جدیدترین آپدیت ویندوز ۱۰ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.