معایب استفاده از تلگرام ایکس

معایب استفاده از تلگرام ایکس

برخی از کاربران نسخه های منتشر شده از تلگرام ایکس را مورد بررسی قرار داده اند و در این رابطه با معایبی در استفاده از آن پی برده اند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

معمولا زمانی که یک نسخه از اپلیکیشن منتشر می شود می تواند با بایدها و نبایدهایی در استفاده همراه باشد در رابطه با تلگرام ایکس نیز معایبی وجود دارد که در مهم ترین آنها میزان امنیت پایین مورد بررسی قرار گرفته است. در واقع تلگرام از نظر امنیتی در حد معقولی قرار دارد و نمی توان گفت که سطح امنیتی آن بسیار بالا طراحی شده اما به نسبت تلگرام ایکس که هیچ اطلاعی از آن در دسترس نیست بهتر عمل خواهد کرد.

معایب استفاده از تلگرام ایکسدر حال حاضر تلگرام ایکس در حال بررسی نسخه ی آزمایشی منتشر شده می باشد ، شاید در گذر زمان مشکلات مربوط به امنیت آن به خوبی مورد بررسی قرار گیرد و تا حدودی رفع شود ، اما اگر در حال حاضر خواهان استفاده از این اپلیکیشن هستید بهتر است تا با اطلاعات اصلی خود به آن وارد نشوید و فعلا با نام کاربری غیر اصلی خود از آن استفاده کنید. در این صورت اگر مشکل امنیتی به وجود آید شما نگران اطلاعات از دست رفته خود نخواهید بود.

یکی از مشکلات و معایب دیگر استفاده از تلگرام ایکس در رابطه با مشکل در استفاده از تم های متفاوت می باشد. در حقیقت تم یکی از روش های زیباسازی پیام رسان خواهد بود که در اغلب پیام رسان ها به آن پرداخته شده است ، اما در رابطه با تلگرام ایکس فعلا چنین ویژگی وجود ندارد. تلگرام ایکس در حد بسیار معمولی به این موضوع پرداخته و تنها چند تم دارد که شما مجبور هستید از این چند تم برای زیبایی صفحه خود استفاده کنید ، در حالی که دیگر پیام رسان ها تم های بسیار متنوعی را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهند.

بیشتر بخوانید :  مزیت های استفاده از ورژن 4.7 تلگرام

معایب استفاده از تلگرام ایکستلگرام ایکس نام تغییراتی مهم را با خود حمل می کند اما شاید در حقیقت نیازی نبود که از ای تغییرات استفاده شود ، زیرا کاربری که در تلگرام به سادگی همه چیز را می دانست و همه چیز در دسترس او قرار داشت ، حالا با یک نظم دهی کلی با اندکی مشکل در استفاده روبه رو شده است. در رابطه با کانال های موجود شما نیاز دارید تا گوشی خود را در حالت بی صدا قرار دهید ، زیرا نمی توانید تمامی کانال ها را در حالت بی صدا تنظیم کنید. همچنین برای قفل کردن برنامه تلگرام ایکس خود دیگر همانند تلگرام به راحتی با اثر انشگت این کار انجام نمی شود و نیاز به تنظیمات پیشرفته تری دارد.

معایب استفاده از تلگرام ایکس در تلگرام در جدیدترین نسخه ها استفاده از چند اکانت متنوع به صورت همزمان تنها از طریق نصب یک تلگرام قابل استفاده بوده ، اما در رابطه با تلگرام ایکس این ویژگی وجود ندارد و شما نمی توانید به آسانی از چند حساب تنها در یک برنامه استفاده کنید. این یکی از بزرگترین معایب این اپلیکیشن جدید می باشد. در حال حاضر این اپلیکیشن به نسبت تلگرام با سرعت بالاتری در انتقال پیام ها و فایل ها در حال فعالیت می باشد که در آینده ای نزدیک می تواند این مشکلات احتمالی را رفع نماید.

نظر شما درباره معایب استفاده از تلگرام ایکس چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.