معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکس

معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکس

در دنیای امروز بازی های کامپیوتری سنین خاصی را نمی شناسد و اغلب افراد در سنین میانسالی و خردسالی هم به بازی کردن می پردازند و از این کار احساس رضایت دارند. اما نوع بازی که قرار است بر روی آن تمرکز صورت گیرد بسیار مهم است. در بسیاری از موارد فرد نمی داند که از چه طریقی باید بازی کند و تنها با زدن دکمه ها خود را مشغول می کند. در این مطلب از مکس قصد داریم تا بررسی اجمالی در خصوص NBA 2K18 بازی ورزشی بسکتبال را به شما ارائه دهیم.

معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکسNBA یکی از بزرگترین مسابقات در زمینه ی ورزش بسکتبال می باشد که همواره طرفداران زیادی را به خود جلب می کند. این بازی در هر جای دنیا بیننده خاص خود را دارد و به همین دلیل نامی آشنا برای همه ی گیمرها و ورزش دوستان خواهد بود. اما زمانی که خود به عنوان یک پلیر در این بازی قرار خواهید گرفت حال و هوایی دیگر را تجربه می کنید که قطعا با سایر بازی ا متفاوت می باشد.

 

نحوه ی استفاده از بازی NBA 2K18

بازی هایی که امروزه منتشر می شوند اغلب در غالب سی دی یا دی وی دی های مخصوص دستگاه خاص طراحی خواهند شد. اکثر آنها در نسخه ی آزمایشی هم منتشر می شوند تا گیمر را با ابتدایی ترین کارها در بازی آشنا کنند. بیشتر افراد با بازی کردن نسخه های آزمایشی از طریق سایت ها به یک تصمیم گیری منطقی خواهند رسید. برخی از آنها با پرداخت پول بازی را از طریق سایت ادامه می دهند و برخی دیگر منتظر می مانند تا بازی به صورت عمومی منتشر شود.

بیشتر بخوانید :  Quiz of Kings و عدم استفاده از آن

معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکسدر هر صورت برخی از بازی ها از طریق پی سی و برخی دیگر از طریق ایکس باکس و کنسول های دیگر قابلیت اجرا دارد که در رابطه با بازی NBA 2K18 این شرایط وجود دارد. هر بازی به سری های متعددی ساخته می شود که در هر سری برخی از معایب آن برطرف خواهد شد. در این بازی هم همین اصل وجود دارد و اگر یک گیمر حرفه ای باشید و در سایر نسخه ها حضور داشته باشید تفاوت های زیادی را مشاهده خواهید کرد.

 

یک تغییر بزرگ در این نسخه از NBA 2K18

در ابتدا باید این نکته را یادآور شوم که در بازی جدید منتشر شده شما می توانید از توانایی ساخت یک شخصیت اصلی برای خود بهره ببرید. برای این کار از نظر ظاهری و توانایی های فردی گزینه هایی کم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مهم ترین مشکل در بازی مذکور درخواست پول از شما می باشد. یعنی برای پیشرفت در بازی و استفاده از گزینه های بیشتر نیاز دارید تا پولی را بپردازید.

معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکسپس از آن مشاهده خواهید کرد که گزینه های بسایر متنوعی برای شما باز خواهد شد تا در انتخاب به مشکلی برنخورید. حالا شخصیت خود را انتخاب کنید و به آفرینش آن بپردازید. یک تغییر بزرگ در بازی مورد نظر شروع یکباره از تیم می باشد. در حالی که در گذشته همانند یک فرد بی تجربه باید مرحله به مرحله پیش می رفتید پس از مطالعه درس این ورزش به تیم راه می یافتید ، اما این صرفه جویی در وقت به یکباره رخ داده و شما هیجان بیشتری را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید :  گنگ استایل در برج میلاد

 

فرو رفتن در نقش بازیکنی خود در  NBA 2K18

زمانی که از دنیای واقعی به دنیای مجازی بازی می روید باید از خود رها شوید و نقش یک بازیکن پر تلاش را بازی کنید. معمولا بازیکن های بسکتبال زندگی سختی دارند و باید در هر روز و هر ساعت توانایی بدنی خود را برای حمله کردن در بازی و تنه زدن به افراد دیگر بالا ببرند. این کار با تمرین و تکرار و افزایش قدرت بدنی امکان پذیر است. شما دقیقا همان نقش را باید ایفا کنید.

برای هر روز خود برنامه ای بچینید و به زمین مورد نظر در بازی بروید و آمادگی بدنی خود را برای رویایی با حریف بالا ببرید. البته برای کاری که انجام می دهید نیازمند پرداخت هزینه هایی هستید. این هزینه ها برای دنیای واقعی هم وجود دارد. به عنوان مثال استفاده از زمین بسکتبال نیازمند پرداخت هزینه می باشد یا استفاده از باشگاه نیازمند پرداخت یک هزینه خواهد بود.

معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکسپس با بازی و برد بیشتر پول ذخیره شده در حساب خود را افزایش دهید تا در زمان استفاده از آن به مشکلی برنخورید و توانایی لازم برای بهره برداری هرچه بیشتر را داشته باشید. به چنین ترتیبی هرچه قوی تر شوید احتمال بردهای بیشتر هم وجود دارد. هوش و ذکاوت ذاتی خود را در حین بازی بکار ببندید تا بتوانید از حداکثر توانایی برای برد استفاده نمایید در غیر این صورت باخت نصیب شما خواهد شد.

 

بررسی فضای طراحی شده در بازی

یکی از مهم ترین جنبه هایی که در هر بازی مجازی به چشم می خورد در ارتباط با نحوه ی شبیه سازی خواهد بود. چهره ای که برای افراد بازی ، تماشاچی ، مربی ، داور  .  . . وجود دارد در این بازی از نوع بسیار طبیعی می باشد. کوچکترین تغییری از نظر ظاهری رعایت شده و بنابراین شما احساس خواهید کرد که در یک محیط کاملا واقعی و بی نقص حضور دارید.

بیشتر بخوانید :  کنسول بازی 3ds و بررسی مزایای آن

هیاهو در زمین بازی همانند یک زمین بسکتبال واقعی در زمان برگزاری مسابقات بزرگ می باشد. از هر سویی صدا می آید ، یک سری از صحبت ها در رابطه با مربی ، صدای تماشاچی  و  . . . کاملا به گوش می رسد. تغییر در چهره ی بازیکنان با یکدیگر فرق دارد و همه ی آنها به یک شکل دیده نمی شود. معمولا پس از دویدن زیاد قطرات عرق بر روی بدن و صورت آنها می نشیند که طراحی چنین چهره ای از نظر گرافیکی خارق العاده خواهد بود.

معرفی بازی بی نظیر NBA 2K18 در مکسجزء به جزء بازی از چشم گزارشگر مربوطه درو نخواهد ماند و گزارش مرحله به مرحله و با اشاره به تمامی جزئیات طرح می شود. بنابراین گوش دادن به گزارش فارغ از بازی در مسابقه حس بسیار خوبی دارد. بازی کردن در بازی NBA 2K18 از هر نظری هیجان انگیز و دلنشین خواهد بود ، اما برای دستیابی به همه ی کارها در بازی نیاز دارید تا از طریق پرداخت در داخل بازی آنها را باز نمایید.