بازی prey

معرفی بازی prey در مکس ؛ باری جذاب و بسیار دیدنی

شاید در نگاه اول در بازی بازی prey و حتی معرفی های آن تغییرات زیادی را مشاهده نکنید و تمایلی برای ادامه ی بازی نداشته باشید ، اما پس از یک یا دو ساعت بازی ، نظر شما به شدت تغییر خواهد کرد. پس از بازی مطمئن خواهید شد که بازی prey یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۷ می باشد. این بازی هیجان انگیز تر از آن چیزی است که شما شاید تصور کنید.

یک سری از کشورها در دهه ی ۶۰ میلادی توانسته اند ، سرمایه گذاری های خوبی را بر روی تأسیسات فضایی خود داشته باشند ، همچنین فضایی را بین مدار ماه و زمین پدید آورند. این بازی هم دقیقا از همین تکنولوژی استفاده می کند و سوژه ی بازی هم همان فردی است که شما به جای آن در حال بازی کردن هستید. بر روی این سوژه تحقیقاتی در حال انجام است و این فرد به دلیل همان تحقیق هر روز که از خواب بیدار می شود ، حافظه ی خود را از دست می دهد و دوباره یک روز جدید و اتفاقات جدید را تجربه می کند.

این ماجرا تا جایی ادامه دارد که یک روز آدم های فضایی به این آدمها غلبه می کنند و کل فضا ایستگاه را در بر می گیرند و آنجا را به اشغال در می آورند. در آن جا ، سوژه ی اصلی این بازی متوجه این اتفاقات می شود و با استفاده از هوش مصنوعی که خود ساخته است ، فکر می کند که این ایستگاه فضایی را کلا نابود کند.

بیشتر بخوانید :  بررسی اجمالی بازی بسیار جدید GHOST RECON WILD LANDS

بازی prey

معماری که برای این ایستگاه فضایی در نظر گرفته شده است ، تلفیقی است از معماری چند کشور مختلف با یکدیگر ، همچنین این معماری در چندین دوره ی زمانی نیز وجود داشته و به همین دلیل زیبایی خاصی را به این ایستگاه بخشیده است و بازی را با جذابیت خاص گرافیکی روبه رو ساخته است. به صورت کلی می توان گفت که بازی بازی prey از نظز هنری با سبکی رو به رو است که بسیار زیبا می باشد.

نقشه ی این بازی هم جذابیت ویژه ای دارد و کل یک فضای بزرگ را در خود گنجانده است و به دقت جزء به جزء آن را به شما نمایش خواهد داد. در بازی prey ، سبک مترو دنیا وجود دارد ، در نتیجه شما در هر لحظه از بازی می توانید به موقعیت خود و کارهایی که انجام داده اید و آنچه در پیش دارید یک نگاهی داشته باشید. این حالت می تواند دقت بازیکن را افزایش دهد.

این بازی یکی از بازی های بسیار سخت و در نگاه اول کمی ترسناک می باشد. زیرا به ظاهر شما چنین تصور می کنید که هرگز نمی توانید این بازی را اجرا کنید ، در حالی که اینطور نیست و هرچه بیشتر پیش می روید بر جذابیت بازی افزوده می شود و شما هم می توانید به بسیاری امتیازها دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید این موجودات فضایی را بکشید ، نیاز است تا شما دقت لازم و کافی هم به این موجودات و هم به فضای اطراف خود داشته باشید تا بتوانید به کشتن آنها بپردازید. بازی prey برای سه پلتفرم ، پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس و پی سی منتشر شده است.

بیشتر بخوانید :  بررسی اجمالی سه سری بازی هوشمند موفق در مکس

بازی مورد نظر در زمانب ازی بر روی کنسوبل نیازی به بازی های آنلاین و آپدیت کردن ندارد و به راحتی بازی می شود. این بازی ماجراجویانه است و به صورت کلی در زمان ۱۸ تا ۲۰ ساعته به پایان می رسد و در این بازی شما خودتان به تنهایی بازیکن هستید و رقیبی ندارید. این بازی و هیجان های درونی آن بستگی به مهارت شما و همچنین درجه های سختی داخلی آن دارد. هرچه سخت تر باشد ، هیجان و جذابیت هم بیشتر می شود.حتی در درجه سختی پایین هم این بازی بسیار سخت تر از حالت معمولی است.

در مجموع بازی prey از خیلی از جهات بازی نسبتا خوبی می باشد ، اما جا دارد که بهتر از این وضعیت هم عرضه شود. اما با توجه به آنچه که طراحان در این بازی نشان داده اند ممکن است که قصد داشته باشند تا در یک نسخه ی دیگر کمبودها را جبران کنند. میشه چنین انتظار وجود دارد که در نسخه های بعدی ، ریشه های شخیصتی و تعداد بازیکن ها هم بیش از این حالت باشد. بهتر است که مخفی کاری ها بیشتر باشد تا هیجان هم بیشتر شود. زیباترین صحنه ها زمانی است که شما در فضا قرار دارید و با چرخش می چرخید و به مبارزه می پردازید.