Tekken 7

معرفی بازی Tekken 7 در سایت مکس

حتما با شنیدن نام این بازی به فکر بازی کردن افتاده اید ، اما باید این اطلاع را داشته باشید که تا فردا می توانید یکی از جدید ترین نسخه های آن را برای خود تهیه نمایید. Tekken 7 همانند سری های قبلی بازی تیکن ، دارای مبارزات با افراد مختلف است. معمولا بازی هایی از این سری نیازمند آن است که شما دو نفر باشید تا بتوانید هیجان بیشتری را به بازی های خود بدهید. این بازی هنوز هم برای پلی استیشن اما در نوع پیشرفته تولید می شود و هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد.

فرقی ندارد که شما چه سنی دارید ، در هر سن و سالی که باشید و اگر بارها هم این بازی را به تنهایی یا با دوستان خود انجام داده باشید ، باز هم دوست دارید که به رقابت بپردازید و بهترین بازی را از خود نشان دهید. همچنین هربار که ورژن جدید از آن منتشر می شود ، دوست دارید تا از آن خریداری نموده و باز هم بازی کنید. این علاقه و عشق به بازی تیکن ، مسلما در Tekken 7 هم دیده می شود ، پس منتظر حضور شما در این بازی هستیم. اما در ادامه ، مکس قصد دارد تا نقاط قوت و ضعف این بازی را برای علاقه مندان بیشتر شرح دهد.

زمانی که یک بازی به نسخه های زیادی در می آید و هر بار یک مورد از آنها منتشر می شود ، باید تغییرات بی نظیر نسبت به نسخه ی قبلی در خود داشته باشد. اما نمونه ی این حالت را در سری های مختلف بازی تیکن به صورت پشت سر هم مشاهده نخواهیم نمود. زیرا در برخی از نسخه ها تنها این حالت یافت می شود و در برخی دیگر وجود ندارد. Tekken 7 هم از سری بازی هایی است که به محسوس تنها چند تغییر داده شده است و از نظر شاید مشابه قبلی ها باشد ، اما در اصل متفاوت تر از آنها است. اما از نظر کلی و دید عموم این بازی در هر سری جذاب تر از قبل شده است و هیجان و اتفاقات خارق العاده بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید :  بررسی اجمالی بازی بسیار جدید GHOST RECON WILD LANDS

Tekken 7

از نظر برخی از تحلیل گرایان بازی ، Tekken 7 تفاوت چشمگیری با سری های قبلی ندارد. زیرا هر کمپانی که بخواهد بازی را به بیرون به ورژن های گوناگون عرضه کند ، با تمرکز بر روی بخش های مختلف بازی ، حرکات و ریز به ریز مسابقات و . . . این کار را انجام می دهد ، اما گویا در Tekken 7 این موضوع در نظر گرفته نمی شود و تمامی کارها به صورت کلی انجام می شود و زمان زیادی برای طراحی بازی بعدی صرف نمی شود.

اما باید این امید را بدهیم که در بازی Tekken 7 ، شخصیت های متنوع به بازی اضافه می شوند که هر شخصیت ویژگی های ظاهری و مبارزه ای خاص خود را دارد. از نظر گرافیک هم این بازی در حد بالایی قرار دارد و فرقی ندارد که نمایشگر شما از چه نوعی است ، در هر یکی از آنها بهترین وضوح و کیفیت در رنگ ها و پس زمینه و . . . وجود دارد ، که حس بازی کردن را بیشتر و بهتر کرده است. به نوعی که دوست ندارید از این بازی جدا شوید و ترجیح می دهید که وقت خود را در این راه صرف نمایید.

اگر با برخی از تغییرات این بازی جذاب تر می شود ، اما اگر طراحان تا همین حد توانایی تغییر را دارند ، کافی است و با همین میزان هم می توان تا آنجا که باید از بازی لذت برد . بهتر است بخش های مختلفی به بازی اضافه شود تا بازی کردن هم طولانی تر و ماجراجویانه شود . شاید شما هم در زمره ی افرادی قرار داشته باشید که بیشتر از خواندن این مطلب در خصوص بازی Tekken 7 دوست داشته باشید که به بازی کردن بپردازید و از فرصت ها به نحو احسن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :  آخرین اخبار از جدیدترین مشکل پلی استیشن

پس به این نکته توجه داشته باشید که یکیاز زیباترین و بهترین بخش های این بازی که می تواند هیجان و سرعت بیشتر و همچنین واقعیت بیشتری را به حرکات و ضربات شما بدهد ، بخشی است که با یک حریف دیگر به صورت آنلاین بازیمی کنید ، این حریف را نمی شناسید و نمی دانید که در کدام کشور قرار دارد ، اما از بازی کردن او در حیرت مانده اید. شاید یکی از دلایل قدرت در بازی تمرین کردن زیاد این حریف می باشد. حال سیستم خود را راه اندازی کنید که برای بار هفتم Tekken 7 به خانه های شما خواهد آمد.