می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانی

می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانی

گوشی های هوشمند خود به یک معضل تبدیل شده اند. امروزه از هر فردی که سؤال می پرسید نمی داند که چگونه و از چه راهی باید گوشی مورد نظر خود را انتخاب کند. همه ی آنها نیاز به یک راهنما دارند. زیرا زمانی که شما به دنیای گوشی های پا می گذارید ، زرق و برق بسیاری از آنها چشمان شما را خیره خواهد کرد. اما مهم تر از زرق و برق کارایی یک گوشی است که باید نسبت به آن توجه ویژه ای داشته باشید. گوشی جدیدی که قرار است درخصوص آن به شما اطلاعاتی ارائه دهیم  می میکس ۲ خواهد بود.

 

می میکس ۲ و رونمایی از آن توسط شیائومی

همه ی گوشی هایی که توسط یک برند شاخته می شوند با حاشیه هایی همراه خواهند بود که می تواند به سرعت بر فروش آنها تأثیر بگذارد اما در رابطه با گوشی شیائومی چنین مشکلاتی وجود ندارد و همواره باید به این موضوع دقت داشته باشید که چنین گوشی هایی بسیار کم در بازار موجود خواهند بود. در رابطه با  می میکس ۲ ما با نسخه ای روبه رو بودیم که در واقع یک نسخه ی کاملا معمولی به شمار می رفت ، اما این مدل بسیار هوشمندانه طراحی شده است.

می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانیگوشی های هوشمند این روزها به یک عنصر سرگرمی بخش در زندگی تبدیل شده اند و هر فردی نیاز دارد تا در زندگی خود یکبار کار کردن با آن را تجربه کند. گوشی های برندهای مختلف معمولا شهرت عجیبی در بازار پیدا کردند که قطعا گوشی های هوشمند شیائومی از این قاعده پیروی نکرده و تنها با کمک گرفتن از کیفیتی که برای خود می پسندند ، روز به روز بر تعداد طرفداران آنها اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  سرورهای شرکت اپل با اختلال همراه هستند!

 

بدنه ی زیبا در  می میکس ۲

یکی از جنبه های ظاهری در هر گوشی دارا بودن به یک بدنه زیبا خواهد بود. این بدنه ها در شکل ها و طراحی ها و رنگ های گوناگونی موجود می باشند و معمولا به زیبایی هرچه تمام تر خودنمایی خواهند کرد. اما در رابطه با می میکس ۲ برخلاف تصور بسیاری از افراد شرایط به گونه ای کاملا متغیر وجود دارد و بدنه ای شکیل زیبا از جنس سرامیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانیمعمولا هر بدنه ای که در دستان ما قرار بگیرد مشکلاتی را با خود به همراه خواهد داشت که می تواند کمی آزاردهنده باشد. در رابطه با می میکس ۲ نیز چنین شرایطی با توجه به سرامیکی بودن بدنه ی آن وجود ندارد و بسیار مناسب تر از سایر گوشی های موجود با ارگونومی دست های شما همخوانی خواهد داشت. اما جدا از بدنه ی زیبا ، بررسی های داخلی و سخت افزاری هم بسیار مهم می باشد.

 

می میکس ۲ چه حافظه ای را در بر خواهد گرفت؟؟؟

از عناصر دیگری که شاید برای هر فردی بسیار مهم باشد ، در رابطه با فضای ذخیره سازی اطلاعات خواهد بود. اطلاعات موجود در هر فضایی برای ما ارزشمند خواهد بود ، اما چگونه و از چه راهی نیاز است تا ما بتوانیم این مشکلات را از پیش روی خود برداریم و با خیالی آسوده و آرام به کار کردن بپردازیم؟ تنها حل کننده ی مشکل فضای ذخیره سازی زیاد می باشد.

می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانیدر گوشی می میکس ۲ به شما اجازه داده خواهد شد تا با استفاده از رم داخلی و خارجی مجموعا از ۱۳۶ گیگابایت حافظه همزمان بهره ببرید. این گزینه بسیار مناسب می باشد وبخصوص برای افرادی که دائما در حال دانلود کردن فیلم ها و عکس ها و . . . هستند مقرون به صرفه خواهد بود. از نظر رم نسبت به نسخه های عادی خود دو گیگابایت افزایش داشته که جهش بسیار خوبی خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  شایعات حاکی از ان هستند که اپل قصد دارد صرفا ایفون 5.5 اینچی را به لنز دوگانه مجهز کند

 

مقایسه گوشی می میکس ۲ در برابر نوع معمولی آن

شاید بسیاری از شما دوست داشته باشید که در خصوص این دو برند و تفاوت هایی که به وجود آمده اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. پس به یکی از مهم ترین تفاوت ها اشاره خواهیم کرد. یک تفاوت عمده از نظر نمایشگر آن می باشد. نمایشگر از نظر ظاهری کمی دچار تغییر شده و افت بسیار کوچکی را از نظر ابعادی و وضوح تجربه کرده است ، اما به صورت کلی از نظر تراکم پیکسل یک رشد نسبتا خوب در اندازه  ۴۰۳ پیکسل بر اینچ در نوع ۲ مشاهده می شود که شایان تقدیر خواهد بود.

می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانیاندرویدی که در این مدل بکار رفته بسیار بالاتر از مدل قبلی می باشد بنابراین شما می توانید به آسانی برنامه های سنگینی را بر روی گوشی خود داشته باشید و از کارکردن با آنها لذت ببرید. برنامه های سنگین برای گوشی معمولا مورد نیاز افرادی خواهد بود که از حرفه ی خود در حال استفاده هستند و یکی از روش های ارتباطی آنها گوشی های همراه خواهد بود.

می میکس ۲ ، گوشی نوپایی در بازارهای جهانی می میکس ۲ نه تنها از نظر نمایشگر بلکه از نظر دوربین هم افت پیدا کرده ، به نوعی که از نظر مگاپیکسلی ۴ مگاپیکسل کاهش را تجربه کرده است. ظرفیت باتری ، همچنین ابعاد و وزن کلی گوشی نیز دچار تغییر شده و به راحتی می توان متوجه شد که تفاوت بین می میکس ۲ با می میکس ، یک گام پایین تر از یکدیگر خواهد بود. اگر دوست دارید که از یک گوشی با مشخصات ذکر شده ، در حد متوسط و قابل قوبل اما با امکاناتی بهینه با توجه به قیمت نهایی آن بهره ببرید ، می میکس ۲ به شما توصیه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  بررسی جزء به جزء گوشی G6