نحوه زوم کردن در نمایش پاورپوینت

نحوه زوم کردن در نمایش پاورپوینت

پاورپوینت ما در زمره ی سیستم های بسیار فعال برای ارائه سخنرانی ها و کنفرانس ها به شمار می روند که عموما تنوع در نمایش آن می تواند برای جذاب شدن ، کاربرد بیشتری داشته باشد.

در رابطه با مایکروسافت علاوه بر پاورپوینت ، ورد و اکسل نیز به نسبت سایر قابلیت ها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. اما آشنایی با قابلیت های هریک از آنها نیازمند آموزش خاصی خواهد بود. بنابراین این پروسه نیازمند زمان بسیار زیادی خواهد بود اما می توانید با استفاده از آموزش های اولیه نکات ضروری آن را فرا گیرید. بزرگ شدن و کوچک شدن تصویر در هر ارائه نیز می تواند در کیفیت آموزش مطالب هم کمک کننده باشد. در حقیقت زمانی که شما قصد دارید تا ایده ای را ارائه دهید با استفاده از این بزرگنمایی می توانید ایده ی خود را به صورت واضح تر نیز نشان دهد.

نحوه زوم کردن در نمایش پاورپوینت

در اولین راه حل شما می توانید بزرگ نمایی خود را از طرق مختلفی انجام دهید که در یکی از آنها در همان اسلاید وجود دارد و در قسمت زیرین آن خواهد بود. در حقیقت این نکته حائز اهمیت است که در نوار زوم در پایین قسمت سمت راست را کشید. اما این قابلیت زوم در زمانی که قصد دارید ارائه را انجام دهید با اسلاید شو شدن از بین می رود. تنها نیاز است تا غلتک زیرین را به سمت چپ یا راست بکشید تا شاهد تغییر اندازه اسلاید شوید. یکی از روش های دیگر استفاده از تب ویو خواهد بود.

این تب می توانند تغییراتی را در نمایش به وجود آورد ، در این تب که باز می شود شما می توانید ابزارهای مختلفی را اعم از زوم کردن و کوچک کردن را ببینید که با استفاده از آنها و با علامت ذره بینی که وجود دارد این تغییرات مهم قابل نمایش خواهد بود. علاوه بر آن در تب مذکور این قابلیت وجود دارد که شما بر اساس درصدها تغییراتی را ایجاد کنید. این درصد را می توانید در بخش مربوط به percent در نظر بگیرید. پس از تأیید اندازه آن می توانید تغییر را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید :  اموزش بهینه کردن سیستم برای اجرای بازی بخش دوم
نحوه زوم کردن در نمایش پاورپوینت

این دو روش در زمان ارائه کارایی ندارد ، در حقیقت یکی از بهترین شرایط برای ما زمانی به وجود می آید که شما ذره بین را از طریق presenter view تیک بزنید. در نهایت بر روی قسمتی که قصد دارید با افزایش اندازه مواجه شوید ، زوم را بزنید. حالا با استفاده از فلش مورد نظر حرکت کنید.در هر جایی که دوست دارید کلیک کنید و نشانگر را به آن بخش ببرید  تا بزرگ تر شود. حالا می توانید با استفاده از حالت خارج کردن از حالت بزرگنمایی به حالت اولیه بازگردید.

نظر شما درباره نحوه زوم کردن در نمایش پاورپوینت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.