نحوه غیرفعال کردن اعلان های اینستاگرام

نحوه غیرفعال کردن اعلان های اینستاگرام

اعلان های اینستاگرام می تواند در هر زمانی مانع از کار راحت و خیال آسوده شما شود ، بر همین اساس باید به نوعی غیرفعال کردن این اعلان ها را نیز انجام دهید.

اعلان ها را می توانید با دو روش کلی نیز غیرفعال نمایید. این روش هایی که از آنها یاد می شود می تواند به راحتی در هر گوشی که از این برنامه در حال استفاده بوده اجرا شود ، بنابراین هیچ نگرانی در رابطه با استفاده از آن وجود نخواهد داشت. اعلان ها می توانند از نوع خاصی باشند. البته مدت زمانی که می توانید آنها را در حالت غیرفعال قرار دهید محدود نیست  و می توانید بیشتر از آن زمان هم در حالت غیرفعال قرار دهید.

نحوه غیرفعال کردن اعلان های اینستاگرام

یکی از راه های بسیار ساده ای که برای این منظور وجود دارد در رابطه با تنظیمات اینستاگرام می باشد. در قسمت تنظیمات این بخش می توانید به آسانی گزینه مربوط به تنظیمات را بزنید. تنها بر روی سه خط بالا بزنید که البته در حالت انگلیسی در قسمت راست شما دیده می شود. حالا در این بخش می توانید بر روی نوتیفیکیشن ها یا اعلان ها بزنید. در این قسمت پس از انتخاب گزینه هایی دیده می شود که برای غیر فعال کردن نوتیفیکیشن ها باید بر روی بخش تنظیمات آن بزنید. push notifications settings قسمتی است که این کار را برای شما انجام می دهد. حالا می توانید از منویی که باز می شود بر روی خاموش کردن آن بزنید.

اگر دوست دارید تا تمامی اعلان ها یا نوتیفیکیشن های مربوط به اینستاگرام برای شما غیرفعال شود باید بر روی Pause All کلیک کنید. در این بخش با فعال شدن آن اعلان ها حذف خواهند شد.  اما اگر دوست دارید تا به صورت موردی و موضوعی اعلان ها را حذف کنید می توانید از قسمت های دیگر که به عنوان مثال برای غیر فعال شدن اعلان های مربوط به استوری ، پست ها و حتی کامنت ها می باشد وارد عمل شوید.

بیشتر بخوانید :  باگ های جدید در واتس اپ
نحوه غیرفعال کردن اعلان های اینستاگرام

 علاوه بر آن برای بخش های دیگری هم این اعلان ها کاربرد دارند به عنوان مثال می توانیم به بخش پیام های مستقیم ارسال شده ، اعلان های مربوط به فالوورها یا فالو شده های شما هم اشاره نماییم. در برخی از گوشی ها مسیر یاد شده وجود ندارد و بنابراین می توانید از سایر مسیرها وارد عمل شوید. به عنوان مثال می توانید به قسمت برنامه های دانلود شده در  Apps And Notifications بروید.

این روش دوم خواهد بود که بر روی اپ ها بزنید و در نهایت اینستاگرام را بزنید. حالا در این بخش می توانید به تنظیمات بروید. حالا در این قسمت می توانید به راحتی همان مراحل بالا ، یعنی حذف نمودن کل اعلان ها یا حذف نمودن موردی آنها را نیز انجام دهید.

نظر شما درباره نحوه غیرفعال کردن اعلان های اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.