واتس اپ و اختلال در عملکرد آن

واتس اپ و اختلال در عملکرد آن

واتس اپ کاربران زیادی دارد اما گویا اخیرا تغییراتی در آن رخ داده است که نیازمند بررسی بیشتر خواهد بود ، در حقیقت این برنامه بر روی برخی از گوشی ها اجرا نمی شود.

در صورتی که از گوشی های نسل پایین تر نیز بهره می برید بهتر است در جریان باشید که واتس اپ در حال حاضر بر روی این گوشی ها نیز کارایی لازم را ندارد ، بنابراین بسیار مهم است که از چه طریقی می توان این برنامه را به همان شیوه قبلی باز گرداند. تنها کافی است تا ورژن سیستم عامل نصب شده بر روی گوشی خود را ارتقاء ببخشید یا اینکه گوشی دیگر را خریداری کنید ، در این دو صورت می توانید از آنچه که خریداری نموده اید اطمینان حاصل کنید.

واتس اپ و اختلال در عملکرد آنواتس اپ اخیرا کمی دچار اختلال شده ، زمانی که شما قصد دارید تا وارد برنامه مربوطه شوید ، این برنامه با ارور نیز همراه خواهد شد. این ارور بدین معنا می باشد که شما باید تغییری را در عملکرد این برنامه بدهید. البته برخی از گوشی ها نیز به این تغییر بسیار حساس تر هستند ، بنابراین واتس اپ زوم بیشتری بر روی آنها کرده و در نهایت امکان استفاده از آنها دیگر وجود ندارد ، اگر گوشی شما در لیست سیاه گوشی هایی قرار دارد که واتس اپ از آنها پشتیبانی نمی کند تنها راه حل خرید یک گوشی دیگر برای استفاده از این برنامه خواهد بود.

واتس اپ و اختلال در عملکرد آناگر شما بر روی گوشی خود از سیستم عامل اندرویدی استفاده می کنید که این سیستم عامل مربوط به ورژن ۳٫۳ و همچنین پایین تر از آن است بنابراین انتظار مشکل در کارکرد واتس اپ را داشته باشید. در صورتی که سیستم عامل ویدوز فون بر روی گوشی شما نصب شده در صورتی که این ورژن ۸.۰ یا قدیمی تر از آن باشد امکان هر نوع اختلالی وجود دارد. همچنین در ورژن    iOS 6 این مشکل پابرجا خواهد بود. در بلک بری ورژن ۱۰ اختلال دارد.    نوکیا سیمبین سری ۶۰ و Nokia S40هم از گوشی هایی هستند که از واتس اپ از آنها فاصله خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید :  تایم مفید ورزش خود را با اپل واچ کامل کنید!

واتس اپ و اختلال در عملکرد آنیک سری از کاربران برای فعالیت در واتس اپ تا چند روز دیگر دچار اختلال و مشکل خواهند شد ، اما یک سری دیگر هم در این لیست قرار دارند که احتمال بروز مشکل در کارکرد آنها می تواند به حدود دو سال بعد نیز باز گردد اما هر نوع احتمال دیگر از جمله زودتر شدن این فاصله ی زمانی دور از انتظار نخواهد بود و تصمیم گیرنده اصلی واتس اپ می باشد.

نظر شما درباره واتس اپ و اختلال در عملکرد آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.