واتس اپ و شایعاتی بسیار وحشتناک

واتس اپ و شایعاتی بسیار وحشتناک

واتس اپ برنامه پرکاربری می باشد اما اخیرا شرایط برای آن به گونه ای تغییر پیدا کرده که وضعیت دسترسی و کار کردن را در آن با اختلال مواجه ساخته است.

پیام رسان های متنوعی حضور دارند اما یکی از بهترین های آن را می توان به واتس اپ نسبت داد. این برنامه معمولا تنوع خاصی را در داخل خود دارد و بر همین اساس می توان تعداد بالای کاربران را برای آن تخمین زد. اما اخیرا از سوی کشور هند برای بهتر شدن شرایط استفاده از واتس اپ نیز کارهایی انجام شده است. این کارها به دلیل بیشتر شدن امنیت استفاده از واتس اپ می باشد که شاید تاکنون تصور آن نیز درست نبوده باشد.

واتس اپ و شایعاتی بسیار وحشتناککاربرانی از سوی یک سری از افراد ناشناس نیز متهم شده اند که آزارهایی را برای کودکان به وجود می آورند. این آزارها به شکل های متنوعی توضیح داده شده است در حالی که چنین اخباری تنها شایعه بوده و هیچ صحتی نداشته است ، اما ظاهر سازی چنین شایعه ای به حدی واقعی به نظر می رسد  که کوچک ترین شکی در آن به وجود نیاید. متأسفانه هندی ها نه تنها در واتس اپ بلکه در سایر رسانه ها هم به این شایعات دامن زدند و تعدادی از هموطنان خود را به جرم نامعلوم و حتی می توان بی گناهی تحت مجازات قرار داده اند و عده ای هم به قتل رسیدند.

واتس اپ و شایعاتی بسیار وحشتناکنه تنها در هند بلکه در کشورهای دیگر هم چنین شرایطی وجود دارد و تاکنون بیش از پنجاه نفر تحت تأٍیر این شایعات به قتل رسیده اند. شایعاتی که منتشر می شود به گونه ای بوده که هر فردی آنها را باور می کند. بر همین اساس وزارت اطلاعاتی که در داخل هند فعالیت می کند برای پیگری وارد عمل شده و از مدیر و شرکت بزرگ واتس اپ تقاضا دارد تا میزان امنیت را بالاتر ببرد و در خصوص این شایعات هم توضیح داده  شود ، محدودیت هایی را اعمال نمایند تا بتوانند از آن طریق از بروز چنین شایعاتی نیز جلوگیری به عمل آورند.

بیشتر بخوانید :  راه حل یکی از بزرگ ترین مشکلات در واتس اپ

پس از تلگرام که بیشترین کاربران را به خود اختصاص می دهد ، واتس اپ نیز در رتبه بعدی قرار دارد زیرا کشورهای بزرگی از جهان وجود دارند که می توانند وجود فعالیت خود را در این زمینه و همچنین تعداد بالای کاربران آن را به تأیید برسانند. واتس اپ باید بتواند فعالیت هایی که در زمینه ی های مختلف به صورت کاملا مشکوک اتفاق می افتد را در نظر داشته و برای حل شدن آنها مدیران اصلی را برکنار نماید و همچنین ادمین اصلی را حذف کند.

نظر شما درباره واتس اپ و شایعاتی بسیار وحشتناک چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.