واتس اپ و آشنایی با افزونه جدید آن

واتس اپ و آشنایی با افزونه جدید آن

واتس اپ از جمله شبکه های اجتماعی می باشد که معمولا در رقابت تناتنگی با دیگر شبکه ها قرار داشته و از همین رو در تلاش است تا بتواند بازار را به سوی خود بکشاند. هربار افزونه ای جدید از این اپلیکیشن دیده می شود اما این بار اپلیکیشنی که به صورت نسخه ی آزمایشی رونمایی شده بسیار جذاب بوده و باید مورد امتحان قرار گیرد. این نسخه ی فعلی از نوع آزمایشی می باشد و در واقع می توان گفت که احتمالا با مشکلاتی همراه خواهد بود.

واتس اپ و آشنایی با افزونه جدید آناین افزونه طرفداران بسیاری را به سوی خود جلب نموده که می تواند جذابیتی را برای آنها در استفاده به وجود آورد. در گذشته تنها استفاده کردن از سیستم مدنظر قرار داشت اما در حال حاضر استفاده از قابلیت های جالب آن در اولویت قرار دارد و می تواند بر افزایش تعداد کاربران هم مؤثر باشد.  تا پیش از این خبرهایی در رابطه با برنامه جدید واتس اپ به گوش می رسید اما در حال حاضر می توان به این موضوع توجه نمود که حالا این نسخه قابل آزمایش کردن می باشد.

در افزونه جدید شما این امکان را دارید که پیام یک فرد را به صورت کاملا خصوصی در گروه خود قرار دهید. یعنی هیچ فردی دیگر قابلیت مشاهده آن را ندارد. کاربری که این کار را انجام می دهد هیچ اسمی از پیام منتشر شده برای او دیده نمی شود و این خود می تواند بر جذابین چنین قابلیتی بیافزاید. این افزونه کاربران را ترغیب می کند تا به ایجاد گروه هایی بپردازند و از چنین ویژگی هایی کمک بگیرند. برای چنین کاری لازم است تا شما بخش مربوط به پیام خود را درخشان یا علامت دار کنید و سپس پاسخ محرمانه یا Reply Privately را برای آن برگزینید. در این صورت آنچه که مدنظر شما قرار دارد به آسانی قابل دسترسی خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  مسدود کردن واتس اپ در اندروید

واتس اپ و آشنایی با افزونه جدید آنبرای اینکه چنین ویژگی را فعال نمایید می توانید از گزینه ی مربوطه در سه نقطه کمک بگیرید. در مواقعی که در گروه های شما پیام های ارسال می شود که به صورت سؤال بوده و همچنین باید سریعا به آن پاسخ داده شود این پاسخ محرمانه برای فرد ارسال می شود اما در گروه اثری از آن مشاهده نخواهید کرد. نه تنها پیام های جدید بلکه پیام هایی که قدیمی تر هم هستند به چنین روشی قابل پاسخ دادن خواهند بود. فرقی ندارد که گروه مورد نظر بسته شده و غیرقابل استفاده باشد یا خیر در هر صورت امکان دسترسی برای شما فراهم خواهد بود. این ویژگی تنها اختصاص به واتس اپ دارد و در دیگر اپلیکیشن ها از آن مورد مشابهی هم دیده نمی شود.

 

 

نظر شما درباره واتس اپ و آشنایی با افزونه جدید آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.