واژه ای جدید در فضای مجازی با نام DAE

یکی از اصطلاحاتی که در فضای مجازی وجود دارد و کاربرد فراوانی هم از آن گزارش شده در خصوص  DAE است. در این مطلب قصد داریم تا با کاربرد این واژه بیشتر آشنا شویم.

DAE را در اکثر مواقع می توان در توییتر مشاهده کرد. البته بغیر از توئیتر در  Reddit هم نمونه ای از آن گزارش شده است و در همان جا هم می توان به کاربرد این اصطلاح عامیانه پی برد. اما این که چنین اصطلاحی چه زمانی کاربرد دارد برای همه ی افراد جای سؤال داشته و دوست دارند تا کاربرد دقیق این اصطلاح را بشناسند.

واژه ای جدید در فضای مجازی با نام DAE

Does Anybody Else در حقیقت باز شده ی همان DAE است. این سؤال را افرادی می توانند مورد استفاده قرار دهند که در واقع یک شخصیت یا یک اخلاق خاصی دارند. در واقع این افراد از هر نظر ویژگی هایی دارند که شاید سایر افراد چنین ویژگی هایی نداشته باشند. این واژه در دیگر شبکه ها بسیار کمتر دیده می شود. DAE در Reddit هم به همان نسبت توییتر بیشتر مشاهده می شود.

معمولاً زمانی که قرار است تا شما چت روم خود را باز کنید و یک چت دوستانه را با دوستان خود داشته باشید گزینه ای برای شما فعال می شود که بتوانید چت خود را آغاز کنید. اما در همان بین می توانید با DAE هم آشنا شده و آن را مشاهده کنید. شاید در زمانی که در شبکه های اجتماعی دیگر حضور دارید هم چنین واژه ای را ببینید. در کل در ارتباط با دنیای جدید تکنولوژی بوده و می توانید این واژه را ببینید.

بیشتر بخوانید :  واتس اپ و جدیدترین تغییرات در به روزرسانی اخیر
واژه ای جدید در فضای مجازی با نام DAE

  DAE می تواند به عنوان یک خصوصیت خوب یا بد باشد. برخی از افراد عادت خوراکی خوردن خود را هم در این واژه خلاصه می کنند. به عنوان مثال برخی کارهای خاصی که دارند همانند ریختن یک سس بر روی بستنی شیرین را هم در این واژه خلاصه می کنند.

زمانی که جمله ای می بینید این جمله می تواند در ابتدا یا در انتهای جمله قرار گیرد.  نمونه هایی از آن را در جاهای مختلف مشاهده خواهید کرد. این اصلاح به عنوان یک راه برای مسخره کردن به صورت غیرمستقیم هم به شمار می رود. بنابراین اگر دوست دارید تا در فضای مجازی خصوصیت یک فردی را گزارش دهید و برای او کامنت بگذارید از این روش به راحتی می توانید کمک بگیرید. 

نظر شما درباره واژه ای جدید در فضای مجازی با نام DAE چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید