پیام رسان Tam Tam و معایب استفاده از آن

پیام رسان Tam Tam و معایب استفاده از آن

در سال های اخیر پیام رسان های متنوعی در بازار راه پیدا کرده اند که یکی از جدیدترین انواع آن با نام Tam Tam وارد بازار شده است ، اما در این مطلب قصد داریم تا به معایب آن بپردازیم.

پیام رسان Tam Tam و معایب استفاده از آنبا انتظار خبر فیلتر شدن تلگرام پیام رسان های گوناگونی برای فعالیت به وجود آمده اند که یکی از آنها  Tam Tam می باشد. این پیام رسان در کشور روسیه طراحی شده و هم اکنون در دسترسی کاربران ایرانی هم قرار دارد. این روزها در اپ استورهای مختلف که نگاهی گذرا داشته باشیم متوجه خواهیم شد که بر درصد استفاده از این اپلیکیشن ساعت به ساعت افزوده می شود . برآن شدیم تا تحقیقاتی در خصوص این اپلیکیشن انجام دهیم تا با معایب استفاده از آن بیشتر آشنا شویم.

پیام رسان Tam Tam و معایب استفاده از آنسابقه ی استفاده از Tam Tam در روسیه بسیار زیاد است اما ان زیاد بودن سابقه نمی تواند آن را به ایمن ترین پیام رسان تبدیل کند. زیرا در ابتدا باید به این نکته توجه داشت که در خصوص ایمنی و امنیت هیچ تضمینی وجود ندارد زیرا فضای خصوصی با استفاده از فضای ابری برای شما در نظر گرفته نشده است. در زمان طراحی این اپلیکیشن به مهم ترین ویژگی برای استفاده توجهی نشده و در نتیجه این معضل نیز رخ داده است.

یکی از مهم ترین استفاده ای که کاربران از فاضی مجازی درون پیام رسان ها دارند به استفاده از ربات ها ختم می شود. در داخل پیام رسان کنونی که مورد بحث و بررسی ما قرار دارد متأسفانه هیچ توجهی نشده و همواره این اپلیکیشن نمی تواند از مزایای ربات بهره ببرد. پس به دلیل عدم وجود ربات در  Tam Tam استفاده از آن برای کاربرانی که قصد بهره مندی از آن را دارند امکان پذیر نیست.

بیشتر بخوانید :  ذخیره پست های اینستاگرام و ترفندهای آن

شما شاید از طریق اپلیکیشن های دیگر بتوانید به پرداخت های مالی خود بپردازید و در این راستا مشکلی نداشته باشید اما در رابطه با این اپلیکیشن به دلیل نوع کشور و ایمن نبودن آن چنین تبادلاتی به هیچ عنوان توصیه نمی شود و این موضوع می تواند به ضرر آنها تمام شود. پس سعی کنید که برای چنین اهدافی از اپلیکیشن های امن تری که توسط وزارت اطلاعات مورد تأیید است اقدام نمایید. در این راستا استفاده از تلگرام هم توصیه نمی شود زیرا این فضا هم همانند تم تم ایمن نیست.

پیام رسان Tam Tam و معایب استفاده از آنبرخی از مواقع وجود سیاست های تحریمی می تواند به ضرر یک اپلیکیشن برای کشوری خاص باشد. در واقع حضور اپلیکیشن های مختلف نشان می دهد که طراحی آنها برای کشورها چقدر با ارزش است. از این رو هر کشوری دوست دارد تا بهترین را عرضه کند. بهترین مکان جهانی برای دیده شدن در اپ استور یا استورهای مختلف دیگر می باشد همانند گوگل پلی . در هر صورت اگر اپلیکیشن مورد تقاضای شما در یکی از این دو قرار نداشته باشد قطعا به دلیل تحریم ها بوده و در این صورت از درصد زیادی از کاربران عقب خواهد ماند. Tam Tam هم یکی از اپلیکیشن هایی است که مورد تحریم قرار گرفته و جایی در مارکت های ذکر شده ندارد.

 

نظر شما درباره پیام رسان Tam Tam و معایب استفاده از آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.