ios11

بررسی چند تغییر بزرگ در سیستم عامل ios11

سیستم عامل ios11 یکی از سیستم عامل هایی است که این روزها دستخشو تغییراتی بسیار بزرگ قرار گرفته است و می تواند لذت استفاده ی خوبی را برای شما فراهم آورد. شما می توانید در ios11 با معنای واقعی دنیای وارونه آشنا شوید و در نتیجه از آن استفاده نمایید. با مکس همراه باشید تا در ادامه در خصوص مهم ترین تغییراتی که در سیستم عامل ios11 رخ داده است ، شما را آشنا کنیم.

شاید به این موضوع توجه کرده باشید که در سایر نسخه های این سیستم عامل امکان عکس گرفتن از شرایط مختلف صفحه ی گوشی و همچنین مهم تر از همه فیلم گرفتن از آن وجود نداشته باشد ، اما در این سیتم عامل تمامی این موارد در نظر گرفته شده است و شما می توانید بهترین آنها را در دست داسته باشید. شما حتی می توانید یک فایل گیف هم از آن تهیه نمایید و به دوستان خود نشان دهید که بر روی صفحه ی اصلی شما چه اپلیکیشن هایی وجود دارد.

صحبت از اپلیکیشن شد ، بد نیست به یکی از بهترین تغییرات در ios11 اشاره نماییم. این تغییر در حقیقت به نوعی است که گویی اپل استور بسته و یک اپل استور دیگر باز شده است. یعنی تمامی اپلیکیشن ها و آنچه که در این استور وجود داشته به صورت کامل تغییر یافته و به گونه ای دیگر درآمده است. در نتیجه شما در این مدل اپلیکیشن های بسیار کارا و جدیدی را مشاهده خواهید کرد که می تواند کمک شایانی به بهبود کارها و سرگرمی شما کند.

بیشتر بخوانید :  قابل احترام ترین کمپانی؟؟؟

ios11

علاوه بر این موارد در ios11 پشتیبانی از اغلب زبان های دنیا وجود دارد و همچنین بیشتر هم خواهد شد. زیرا اغلب کاربرانی که از اپل استفاده می کنند با زبان هایی بغیر از انگلیسی می باشند ، در نتیجه برای کار بهتر نیاز است تا از آنها در سیستم عامل گوشی بهره گرفته شود تا هر کاربری بتواند با زوایای مختلف گوشی خود آشنایی داشته باشد. علاوه بر آن تایپ صوتی هم در ios11 بسیار پیشرفته تر شده است و به سرعت هر آنچه که از زبان شما بیرون می آید را تایپ می نماید ، پس دیگر نباید نگران تایپ کردن یک موضوع به سرعت برای دوست خود باشید ، زیرا اپل این کار بسیار سریع تر از دستان شما انجام می دهد و این می تواند یک معجزه محسوب شود.

حتما شما هم در اطراف خود در بسیاری از وسایل کدهای RQ را مشاهده نموده اید. این کدها به نوعی باید با یک وسیله یا خوانده شوند تا شما بتوانید از آن محصول استفاده نمایید. یکی از کاربردی ترین موارد استفاده از این کدها برای موسیقی و دانلود آن می باشد که تقریبا همه ی افراد با این موضوع آشنایی دارند و می دانند که چگونه انجام خواهد شد. در نتیجه در سیستم عامل ios11 به دلیل استفاده ی درون سیستمی از این مورد ، دیگر نیازی نیست تا شما اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید. زیرا در بسیاری از موارد دیده شده که این اپلیکیشن ها می توانند بدتر از آن چیزی باشند که شما تصور می کردید و در این حالت قابل استفاده نخواهند بود و شما تنها پول خود را هدر داده اید.

بیشتر بخوانید :  نقد و بررسی سامسونگ گلکسی اس 7

این سیستم عامل به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید اغلب کارهای خود را تنها با یک دست انجام دهید و با دیگر دست خود کار دیگری را انجام بدهید. در نتیجه می تواند در بالابردن سرعت کاری شما هم تأثیر گذار باشد. به عنوان مثال شما می توانید در تایپ کردن و حتی در بزرگ کردن نقشه ی مسیر خود از این قابلیت استفاده نمایید و در نتیجه تنها با یک انگشت خود بسیاری از امور را به نحو احسن انجام دهید. یکی از دیگر تغییراتی که در کیبورد اپل داده شده است ، این است که در سیستم عامل ios11 شما حتی می توانید بر روی صفحه ی کلید گوشی اصلی خود استیکر یا اپلیکیشن داشته باشید و با استفاده از آن برای دوستانتان یک تبریک بفرستید.

در سیستم عامل ios11 تغییراتی برای شما در نظر گرفته شده است که بتوانید با استفاده از آن یک دستیار بسیار پرقدرت را در کنار خود داشته باشید. به عنوان مثال می توانید از دستیار هوشمند خود مکانی را که در آن قرار دارید را جویا شوید . در این حالت دستیار شما دقیق ترین مکان را به شم نشان خواهد داد که می تواند بسیار لذت بخش باشد.