چگونگی restart در گوشی های آیفون

چگونگی restart در گوشی های آیفون

کار کردن با گوشی های آیفون به دلیل خاص بودن نوع طراحی مربوط به این گوشی ها نیازمند اطلاعات و توانایی بیشتر است ، بنابراین برای  restart کردن هم باید اطلاعات کافی داشته باشید.

شاید شما بارها گوشی خود را ری استارت کرده باشید و در این رابطه با هیچ مشکلی هم روبه رو نشده باشید اما افرادی که اطلاعات کافی ندارند در زمان روشن کردن دوباره آن قطعا به مشکل برخواهند خورد. در ابتدا برای این که چنین کاری را انجام دهید نیاز است تا یک راه ساده را در پیش بگیرید. در این راهی که پیش روی شماست نیازی نیست که هیچ یک از دکمه های اضافی را فشار دهید یا همزمان چند دکمه را با هم بگیرید ، تنها کافی است تا به توضیحات ارائه شده دقت نمایید.

 چگونگی restart  در گوشی های آیفون

 مشکل در restart بیشتر برای افرادی قابل لمس بوده که این افراد برای به روزرسانی سیستم گوشی خود اقدام نموده اند ، اما حالا با وجود این به روزرسانی نمی توانند از آن کمک بگیرند.  یک سری از آیفون ها وجود داشتند که از نسل قبلی بودند ، در این نوع از گوشی ها دکمه اصلی وجود داشت یعنی قسمتی که برای لمس اثر انگشت بوده در این نوع از گوشی ها دیده نمی شود. در چنین گوشی هایی اگر نیاز به خاموش کردن داشتید تنها از طریق همان کلید اقدام می کنید. اما در دیگر گوشی های جدید این دکمه های همزمان برای خاموش کردن ضروری هستند.

اما ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با راهکاری جدید آشنا کنیم.  در ابتدا باید در قسمت تنظیمات مربوط به گوشی خود وارد شوید و در این بخش به Accessibility وارد شوید. پس از ورود به این قسمت می توانید از Voice Control برای این کار استفاده کنید. پیدا کردن این بخش کار چندان سختی نیست از بین گزینه ها قابل تشخیص خواهد بود. معمولا این بخش در حالت خاموش قرار دارد ، تنها کافی است که شما آن را فعال کنید.

بیشتر بخوانید :  توانایی های جدید در هواوی نوا 3e
چگونگی restart در گوشی های آیفون

هر دستوری که برای فعال نمودن این بخش وجود دارد را به صورت تأیید شده درآورید. در این بخش شما می توانید برخی از آنها را را فعال و برخی دیگر را غیر فعال کنید. این بستگی به تمایل شما برای فعال بودن برخی از گزینه ها دارد. Reboot Device برای اینکه شما سیستم خود را به روی کار بیاورید از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.  هر نوع از سؤالاتی را که در مسیر می بینید با تأیید کردن می توانید پشت سر بگذارید و به مرحله بعدی بروید.  

در این حالت دیگر دستیار صوتی از اپل را مشاهده نخواهید کرد. بنابراین می توانیم بگوییم که برای افرادی که دوست دارند تا از این قابلیت دستیار صورتی کمک بگیرند شرایط دیگری وجود دارد که گزینه مربوط به آن را باید فعال کنند.   Hey Siri, activate voice control مربوط به بخش فعال بودن دستیار صوتی خواهد بود.

نظر شما درباره چگونگی restart در گوشی های آیفون چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

 .