چین

LG و SAMSUNG دو رقیب بی همتا در بازار گوشی چین

بازار چین که یکی از پرترافیک ترین و قوی ترین بازارهای جهان می باشد و همه روزه افراد زیادی را پذیرا خواهند بود. چینی ها به دلیل جمعیت زیاد و همچنین تنوع طلب بودن خود دائمان در حال تغییر کالایی هستند که هم اکنون در دست آنها موجود می باشد. گوشی همراه هوشمند هم یکی از آنها می باشد.

گوشی های هوشمند در چین به میزان زیاد و توسط شرکت های داخلی چینی عرضه می شوند که از کیفیت نسبتا خوب و همچنین قیمت مناسبی برخوردار هستند. به همین جهت مردم چین و همچنین بازار چین هم پذیرای اینگونه وسایل و گوشی ها می باشد. این وضع تا جایی پیش رفته است که LG و SAMSUNG دو رقیب بی همتا در این بازار دیگر جایی همچون سابق را ندارند.

در ایران هم گوشی های چینی بسیار زیادی وجود دارد ، اما اغلب این گوشی ها که در قیمت پایین عرضه می شود از کیفیت پایینی برخوردار هستند و پس از مدتی کارایی سابق را نخواهند داشت و تنها به گوشی هایی تبدیل می شوند که باید تعمیر گردند. اگر شما پول این تعمیرات را جمع گنید ف مطمئنا پس از مدتی گوشی های خوب و باکیفیتی همچون LG و SAMSUNG را خریداری خواهید نمود. به همین دلیل این دو برند تنها در چین شدی نزولی را تجربه کرده اند و سریعا به دنبال راه حلی برای برقراری شرایطی بهتر می باشند.

چین

مثلا اگر بخواهیم از برند LG مثال بزنیم ، این شرکت در پی این است تا در کمترین زمان ممکن بهترین گوشی های خود را با قیمتی مناسب در اختیار مردم آن منطقه قرار دهد که به نوعی خرید اینترنتی و تحویل درب منزل محسوب می شود. برای این کار این شرکت باید در چین که پرجمعیت کشور می باشد ، سیستمی را راه اندازی کند تا در ترافیک و شلوغی شهر در کترین زمان ، گوشی به دست خریدار برسد و همچنین این گوشی با همان خصوصیاتی که قبل از خرید توضیح داده شده بود ، عرضه گردد.

بیشتر بخوانید :  عجیب ترین گوشی سامسونگ در آینده ای نزدیک به بازار عرضه خواهد شد!

اما SAMSUNG قصد دارد تا فرهنگ چین را غنی دانسته و آن زبان را به داخل زبان های محلی گوشی خود بیافزاید. مسلما با چنین روشی می توان امید داشت که حتی افراد میانسالی که با زبان های دیگر آشنایی ندارند با زبانی که صحبت می کنند و می دانند در گوشی خود مواجه شوند و این خود می تواند موجب جلب رضایت آنها گردد. به چنین ترتیبی با استفاده از این کارهای اولیه و فعلی می توان امید داشت که تغییری در فروش این دو رقیب صورت خواهد گرفت.