کاربرد Show Activity Status در اینستاگرام

کاربرد Show Activity Status در اینستاگرام

یکی از رایج ترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام می باشد که معمولا با ویژگی های خاصی همراه خواهد بود. یکی از این ویژگی های مهم Show Activity Status است.

کاربرد Show Activity Status در اینستاگرامدر واقع شما در هنگام کار با شبکه های اجتماعی می توانید با وضعیت برخط بودن یا همان آنلاین بودن طرف مقابل خود آشنا شوید. برخی از افراد این ویژگی ها تنها مخصوص شبکه های اجتماعی پیام رسان همانند تلگرام می دانند در حالی که اینگونه نیست و شبکه های دیگری همچون اینستاگرام نیز از این ویژگی پیروی خواهد کرد. این یکی از ویژگی های جدید در این شبکه است که در حال حاضر می توانید با وضعیت آنلاین فرد مقابل روبه رو شده و پیامی را برای او ارسال نمایید.

برخی از افراد این ویژگی را دوست ندارند. دوست دارند تا تمامی فعالیت های آنها در حالت خفا ادامه داشته باشد و هیچ فردی از فعالیت آنها باخبر نشود. این موضوع یک راه حل ساده دارد و آن هم آشنایی با  Show Activity Status می باشد. در واقع شما می توانید این گزینه را در صفحه ی اینستاگرام خود در حال فعال قرار دهید و پس از آن با تغییر بزرگی روبه رو شوید. شما تا پیش از این آنلاین بودید اما با غیرفعال کردن تیک مربوط به Show Activity Status  دیگر با این خاصیت روبه رو نخواهید بود و این خود یک تغییر بسیار بزرگ می باشد. حالا آخرین بازدید شما به چند لحظه قبل باز می گردد.

برای آنکه بتوانید این گزینه را در صفحه ی خود پیدا کنید ، نیاز است تا در ابتدا به قسمت ادیت پروفایل بروید. در این بخش می توانید به سمت پایین صفحه حرکت کنید. بخش های متنوعی وجود دارد که فعال بودن یا نبودن آنها در دستان شما قرار دارد. بخشی که مربوط به تنظیمات است در هر صفحه با ویژگی های خاصی مشاهده می شود معمولا در گوشی اندروید با علامت سه نقطه زیر هم و در گوشی آیفون با علامت یک چرخ مشخص خواهد شد. اگر شما این گزینه را فعال کنید نه تنها فعالیت شما بلکه فعالیت کلیه کاربران به حالت بازدید اخیر تبدیل خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  روش کرک حملات سایبری و پسورد پایگاه داده‌

کاربرد Show Activity Status در اینستاگرامبرخی از افراد می توانند از روشی عکس برای فعال نمودن این حالت بهره ببرند. در واقع شما می توانید فعالیت های افراد و دوستان خود را بررسی نمایید و در زمانی که آنها آنلاین هستند برای آنها پیامی را ارسال نمایید. این موضوع در دایرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا اغلب موارد پیام های این قسمت خوانده نمی شوند و به فراموشی سپرده می شوند. اما زمانی که فرد آنلاین باشد قطعا نوتیفیکیشن مربوط به آن را مشاهده نموده و پاسخ شما را خواهد داد.

نظر شما درباره کاربرد Show Activity Status در اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.