کاهش حجم اینترنت در اینستاگرام

کاهش حجم اینترنت در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرمصرف هم از نظر کاربری و هم از نظر استفاده حجم اینترنت می باشد ، تغییر در این رویه بسیار مهم تلقی می شود.

امروزه خبر از کاهش قیمت اینترنت در میان است اما همانطور که اطلاع دارید این تغییر قیمت ها و به اصطلاح کاهش قیمت ها در زمینه ی مشترکین استفاده کننده از اینترنت های خانگی و مخابرات خواهد بود که تنها در همان فضای اطراف خانه می توانید از این ویژگی بهره مند شوید و اگر روزی دوست دارید که در فضایی همچون پارک اینترنت به همراه داشته باشید قطعا با محدودیت مواجه خواهید بود و باز هم نیاز دارید تا از اینترنت گوشی خود استفاده نمایید.

کاهش حجم اینترنت در اینستاگرامبسته های اینترنتی موجود در هر اپراتور تلفن همراه با قیمت های متنوعی عرضه میشود اما این قیمت ها ممقرون به صرفه نخواهد بود و به سرعت حجم اینترنت شما به پایان خواهد رسید. توجه داشته باشید که بسته های مختلف در ساعات شبانه روز هم عرضه می شود که البته تنها عده ای خاص از این نوع بسته ها استفاده می کنند و درصد زیادی از مردم مجبور به استفاده از همان بسته های تعیین شده و عادی می باشند.

کاهش حجم اینترنت در اینستاگراماگر شما از گوشی های هوشمند جدید در حال استفاده باشید قطعا با مشکل بزرگی به نام مصرف زیاد حجم اینترنت مواجه خواهید بود. این میزان مصرف معمولا مشکلات مختلفی را برای ما به وجود می آورد. در هر هفته یا در هر ماه نیاز دارید تا دو یا سه بسته اینترنتی را خریداری نمایید. در هر ماه پول زیادی بابت این موضوع خرج می شود. این بسته های زیاد به دلیل حضور همیشگی شما در شبکه های اجتماعی نیز خواهد بود. تعداد زیادی از این نوع شبکه ها وجود دارد و شما دوست دارید تا از این شبکه ها نیز استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید :  Status Bar و راه های رفع مشکلات نهفته در آن

اینستاگرام شبکه اجتماعی است که درصد زیادی از شارژ اینترنت شما را به خود متعلق می داند و با باز کردن این شبکه شما شاهد از بین رفتن حجم اینترنت بسیار زیادی خواهید بود. چه کار باید کنید؟آیا می توانید از این شبکه دوری گزینید؟ قطعا دوری کردن کار سختی است ، اما می توان با یک راه حل میزان مصرف حجم اینترنت را تا درصد خوبی کاهش داد. البته این درصد در حد قابل توجهی نیست اما ماندگاری شارژ شما را به روزهای بیشتری انتقال می دهد.

کاهش حجم اینترنت در اینستاگرامشما با هر بار مرور بر روی عکس و فیلم ها در حالت عادی و جستجو نیاز دارید تا حجم زیادی را خرج نمایید ، بهتر است که به  تنظیمات مربوط به اینستاگرام بروید. این تنظیمات در کنار تغییرات پروفایل قرار دارد. پس از مراجعه به این قسمت گزینه ی مربوط به مصرف دیتای موبایل را پیدا کنید و پس از ورود به آن  Use Less را در حالت فعال قرار دهید. با این حرکت ساده می توانید به ذخیره کردن اینترنت خود برای استفاده ی مهم تر نیز بپردازید. البته به غیر از اینستاگرام این راه حل برای هر نوع شبکه اجتماعی دیگری هم وجود دارد که تنها با مراجعه به قسمت مربوط به تنظیمات قابل اعمال خواهد بود.

نظر شما کاهش حجم اینترنت در اینستاگرام درباره چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.