گام هایی برای حذف اطلاعات از اینستاگرام

گام هایی برای حذف اطلاعات از اینستاگرام

اطلاعاتی که از عکس ها و اطلاعات شخصی شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد به یکی از مهم ترین اطلاعات تبدیل شده که قابل استفاده خواهد بود.

معمولا بسیاری از ما اطلاعات خصوصی همچون عکس و . . . را در این صفحه مجازی به اشتراک می گذاریم که برخی از کاربران سودجو برای سوء استفاده از این اطلاعات ما نیز برداشت کرده و با درخواست پول و . . . به عنوان راهی برای اخاذی نیز مورد استفاده قرار می دهند. یکی از اقداماتی که می تواند این اطلاعات را برداشت کند در خصوص قابلیتی است که فعالیت شما توسط هر فردی بخصوص افراید که فالور شما هستند مشاهده خواهد شد. به آموزشی که در خصوص پنهان کردن فعالیت های شما در فضای اینستاگرام در سایت مکس وجود دارد رفته و برای غیرفعال کردن آن آموزش مورد نظر را اجرا نمایید.

گام هایی برای حذف اطلاعات از اینستاگراممورد دیگر قراردادن محل حضور شما برای عکس های به اشتراک گذاری شده می باشد. زمانی که شما اقدام به انتشار عکسی می کنید ، دوست دارید تا این عکس را با دوستان و آشنایان خود از نظر موقعیت مکانی نیز به اشتراک بگذارید ، در حالی که چنین کاری می تواند به ضرر شما تمام شود. سعی کنید تا موقعیت های مربوط به مکان و زمان خود را حذف کنید. جی پی اس را روشن نگذارید زیرا برای سوء استفاده گزینه مناسبی است.

گام هایی برای حذف اطلاعات از اینستاگرامدر برخی از شرایط سودجویان از طریق اینستاگرام شما می توانند به حساب شخصی دوستان شما نیز راه پیدا کنند ، زیرا شما در برقراری ارتباط با دوستان خود این راه را باز گذاشته اید ، بنابراین مسئول هر اتفاقی هستید که ممکن است از طریق حساب کاربری شما برای دوستانتان نیز رخ بدهد. شاید در اولین نگاه به ظاهر کم اهمیت باید اما در حقیقت اینگونه نیست و شما می دانید که امروزه دسترسی و سودجویی از اطلاعات شخصی تا حدی رواج یافته که می تواند به از بین بردن آبروی یک فرد نیز منجربه شود. بنابراین از قرار دادن عکس ها و اطلاعات شخصی و خصوصی خود در این فضا به شدت خودداری کنید. به هر فردی اجازه دوستی ندهید و سعی کنید تا دوستان خود را تنها در پیج رسمی خود راه دهید.

بیشتر بخوانید :  گوگل ترجمه و تغییرات بسیار مفید در آن

گام هایی برای حذف اطلاعات از اینستاگرامبخش دسترسی به میکروفون را در گوشی خود قطع کنید. شاید برای شما جالب باشد اما حتی میکروفون شما نیز به عنوان عاملی برای لو دادن اطلاعات شخصی و صحبت های شما تبدیل خواهد شد. بنابراین توجه داشته باشید که چه صحبت هایی را در پشت گوشی انجام می دهید. برای آنکه دسترسی به تلفن شما از طریق میکروفون قطع شود تمامی راه های مربوط به آن را قطع کنید. زمانی که از فیس بوک در خصوص این اطلاعات لو رفته سؤال می شود آن را انکار می کند و تأکید دارد که در این رابطه تمامی راه های احتمالی را مسدود نموده است ، اما در خصوص اینستاگرام شاید چنین راه هایی هنوز وجود داشته باشند.

نظر شما درباره گام هایی برای حذف اطلاعات از اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.