گوشی آیفون ایت این بار در تیررس سایت های معتبر

گوشی آیفون ایت این بار در تیررس سایت های معتبر

گوشی اپل یکی از گوشی های به نام در سطح بازارهای جهانی مطرح می باشد. همواره این بازار تغییرات جدیدی را به خود دیده و این تغییرات اکثرا مرتبط با طراحی ظاهری و همچنین تغییر در سیستم های داخلی می باشد که ورژن به ورژن در حال رشد و پیشرفت خواهد بود. یکی از گوشی هایی که قرار است امروز در خصوص آن به نقد و بررسی بپردازیم جدیدترین گوشی های آیفون یعنی آیفون ایت می باشد.

گوشی آیفون ایت این بار در تیررس سایت های معتبرعلاوه بر وب سایت زومیت همه ساله در هر جای دنیا با روی کار آمدن یک مدل جدید از گوشی وب سایت های به نام دیگری هم وجود دارند که می توانند تغییرات موجود را بررسی نموده و دیدی منتقدانه در خصوص مزایا و معایب گوشی های آیفون ارائه دهند. در این مطلب به نقد یکی از آنها هم خواهیم پرداخت.  این سایت ها گوشی آیفون را از ابتدا تا انتها ، از ظاهر تا درون مورد بررسی قرار خواهند داد ، بنابراین راهنمای بسیار خوبی برای فروش بنظر می رسند.

 

نظر اولین سایت در خصوص گوشی آیفون ایت

یکی از سایت های مشهور در زمینه بررسی های گوشی ورج نام دارد. ورج و اهالی فن آن سال های زیادی است که در رابطه با نشان دادن هویت اصلی گوشی های تولید شده به مردم دنیا خدمت می کنند. این بار نظر ورج در رابطه با گوشی آیفون ایت کمی قابل درک است و شاید از نظر بسیاری از افراد این سایت با تندی خاصی به نقد گوشی آیفون جدید پرداخت ، در حالی که این چنین نیست و تنها واقعیت ها به میان آمده اند.

بیشتر بخوانید :  سنسور دوربین سه بعدی و مزایای استفاده از آن

در ابتدا این سایت به خصوصیاتی در ظاهر آیفون ایت اشاره نموده است. ظاهری که از نظر بسیاری کاربران تفاوت چشمگیری ندارد و حتی شاید از نسل های پایین تر هم کمی ابتدایی تر طراحی شده باشد. ظاهر این گوشی حرف های زیادی را با خود به میان خواهد آورد. حرف هایی در خصوص این ادعا که بدنه از مقاوم ترین مواد تشکیل شده است!!. اما اگر اندک زمانی از کارکرد شما با این گوشی سپری شده باشد به واقعیت های نهفته در آن پی خواهید برد.

گوشی آیفون ایت این بار در تیررس سایت های معتبراز نظر طراحی ظاهری حس خوبی دارد ، اما حاشیه ها باید نازک تر باشند ، پشت گوشی باید با مقاومت واقعی به دست مردم برسد و دروغ در این رابطه برای برندی همچون اپل کمی غیرقابل وصف خواهد بود. پس اگر دوست دارید که گوشی بدون خط و حتی ضربه ای داشته باشید گوشی آیفون ایت را از لیست خرید خود حذف نمایید.

البته باید به این موضوع توجه داشت که اپل در گوشی های نسل قبل خود بهترین ویژگی ها و حد نهایی قابلیت ها را به میان آورده و  انتقال دادن برخی از آن ویژگی ها همانند صدای استریوی فوق العاده با کیفیت به آیفون ایت دور از انتظار نیست. اما با یک نگاه به رنگ ابتدایی نمایشگر خود درخواهید یافت که تا چه میزانی بهبود رنگ داشته و حتی خود شما می توانید تغییرات دلخواهی را در اندازه ی رنگ ها اعمال نمایید.

 

مشکلاتی مهم و قابل تأمل در آیفون ایت

نه تنها در آیفون ایت بلکه در ایت پلاس نیز این مشکلات دیده می شود و همواره دست و پنجه نرم کردن با آن کمی خارج از توان کاربان خواهد بود. کاربران عقیده دارند که وجود مکانی برای اتصال هدفون برای آنها بسیار مهم و ضروری می باشد اما آیفون ایت به این خواسته کاربران اهمیتی نداده و باز هم جایگاه آن خالی مشاهده می شود.

بیشتر بخوانید :  همه چیز از فیس تایم

گوشی آیفون ایت این بار در تیررس سایت های معتبرشارژ کردن هم مشکل دیگری است که در این مدل از گوشی برطرف نشده و هنوز هم ادامه دارد. در دنیا همه ی تکنولوژی ها رو به پیشرفت است و سرعت حرف اول را می زند. بنابراین ما نیز باید از این سرعت نهایت بهره را ببریم. زمانی را تصور کنید که شارژ گوشی شما روبه اتمام است. ساعت ها به طول می انجامد تا شارژ این گوشی پر شود ، در حالی که نباید این چنین باشد و باید سرعت در شارژ شدن همانند از دست رفتن شارژ نیز افزایش یابد.

 

یکی از علل برجسته در ناکامی های گوشی آیفون ایت

گوشی آیفون ایت یک گوشی نسل جدید می باشد ، اما از این واژه پیروی نخواهد کرد. گوشی های امروزی از هر نظری باید با رده های قبلی خود متفاوت باشند در حالی که در این گوشی دائما مقایسه هایی با گوشی های دیگر در کار است و گویی یک کپی با تغییر به دست مردم عرضه خواهد شد که تنها در برخی از ویژگی ها افزایش چشمگیری را تجربه کرده است.

گوشی آیفون ایت این بار در تیررس سایت های معتبربسیاری از تحلیل گران این موضوع را عنوان می کنند که ناکامی های گوشی تولید شده به دلیل سردرگمی سازندگان بین چند مدل دیگر بوده که از جمله ی آنها می توان به نوع ۱۰ و ۱۱ نیز اشاره کرد. زمانی که در یک زمان تمرکز برای چند مدل مختلف بکار گرفته شود ، نتیجه ی نهایی با ساخته های ذهنی هم سو نیست و قطعا چیز متفاوت از آن خواهد بود. آیفون ایت هم در این راستا ناکام مانده و تنها برای پر کردن بازار و ذخیره کردن یک زمان طلایی برای ادامه ی کار تولید ، طراحی شده است.

بیشتر بخوانید :  توانایی های جدید در هواوی نوا 3e