گوشی u ultra

بررسی تمامی ساختار و قابلیت های گوشی u ultra در سایت مکس

در پکیج گوشی u ultra در حقیقت یک پد وجود دارد که برای تمیز نگه خود گوشی تعبیه شده و شما باید این کار تمیز کردن را هر روز برای دو إلی سه بار نیز انجام دهید تا همیشه گوشی شما ، شیک و بی نظیر باشد. نوع این گوشی از گلس می باشد اما در مدل های ۱۲۸ آن از یاقوت کبود در طراحی آن نیز استفاده شده است که زیبایی خاصی را به گوش می بخشد.

دکمه ی پاور و صداهای کم و زیاد گوشی u ultra در سمت راست آن قرار گرفته است. در سمت دیگر دستگاه هیچ چیزی وجود ندارد که شما بخواهید به آن دسترسی نیز داشته باشید. زمانی که دکمه ی پاور را فشار می دهید ممکن است با کمی سختی این کار صورت گیرد ، اما با دو نوع صفحه ی نمایش رو به رو می شوید که بسیار شیک می باشد.

یک صفحه نمایش گوشی u ultra ، ۵٫۷ اینچ و با رزولوشن خیلی خوب است. در نهایت به یک صفحه نمایش ۲٫۰۵ اینچی نیز می رسید. این صفحه نمایش کاملا جداست و در بالای صفحه ی اصلی قرار دارد و هیچ ارتباطی به پایین ندارد. در این صفحه نمایش صرفا یک سری ابزارها در اختیار ما قرار دارد که می تواند موزیک پلیر باشد و . . .

گوشی u ultra

در قسمت پایین دستگاه مربوط به گوشی u ultra طراحی به کار رفته که هم خوب است و هم بد ، خوب از این جهت که سنسور اثر انگشت با دکمه ی home ادغام شده و زمانی که شما انگشت خود را بر روی سنسور قرار می دهید ، مستقیما به صفحه ی اصلی مراجعه می کنید و می توانید به کارهای خود رسیدگی کنید.

بیشتر بخوانید :  برند آنر هواوی را در پاریس مشاهده کنید!

یک خوبی دیگر مربوط به نحوه ی کار این گوشی u ultra آن است که در زمان فعالیت در یک اپلیکیشن اگر شما سنسور را بفشارید به صفحه اصلی باز می گردد. شما دیگر دکمه های مربوط به ناوبری را نخواهید داشت و با دکمه های دیگر نیز ادغام شده است. یعنی دکمه ها به سبک اندروید جدید قرار گرفته اند.
در صفحه ی مربوط به پشت دستگاه شما با یک صفحه ی کاملا یک دست روبه رو هستید. یک دوربین کاملا بیرون زده ، فلش دوگانه و فوکوس لیزری نیز در این قسمت نهفته شده است. فوکوس لیزری در این دستگاه واقعا حساس است. در قسمت پایین نیز USB تایپ C وجود دارد. اسپیکرهای این دستگاه هم در قسمت پایین قرار دارد از اسپیکرهای بسیار خوب می باشند.

در گوشی u ultra ، پردازنده ی چهار هسته ای به کار رفته است و از نوع ۸۲۱ می باشد که به نظر می رسد برای یک گوشی پرچم دار کم باشد. ۴ گیگابایت رم داخلی هم در این دستگاه جای گرفته است تا مشکلی رخ ندهد و فضای کافی برای کارهای مختلف داشته باشید.

رابط کاربری گوشی u ultra مربوط به خود شرکت سازنده می باشد و از نوع سنس است. اندروید مربوطه بر روی این گوشی ، ورژن ۷ می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های اندروید ۷ این است که پنجره ها بزرگ تر شده و به نوعی متناسب صفحه شده است.

دوربین گوشی u ultra ، در حقیقت ۱۲ مگاپیکسل است. این دوربین هم رزولوشن خوبی دارد و هم اینکه رنگ ها را به خوبی نشان می دهد. همچنین برای دوربین ، قابلیت های اختصاصی زیادی نیز در نظر گرفته شده است. می توانید فوکوس ، ایزو ، شاتر ، میزان گرمای تصویر را به دلخواه خود نیز تغییر دهید. قابلیت های حرفه ای دیگری هم دارد که تنها افراد حرفه ای می توانند از آنها استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید :  گوشی جدید با نام نوکیا با بهترین کیفیت خود رونمایی می شود!

تنها ایرادی که دوربین برای فیلمبرداری با کیفیت فورکی دارد این است که تنها ۶ دقیقه برای آن زمان در نظر گرفته شده است و شما بیش ا این زمان نمی توانید از آن استفاده کنید. اما این قابیلیت را دارد که صدای موج.د را به صورت کاملا با کیفیت ضبط کند.