گوش دادن به صوت کاربران از طریق مایکروسافت

مایکروسافت این توانایی را دارد که تمامی داده های مربوط به صوت را برای کاربران خود به راحتی گوش کند و هریک از آنها را تحلیل نماید.

مایکروسافت برای اینکه بتواند از نظر امنیتی تغییراتی را به وجود آورد برای تماس هایی که با اسکایپ برقرار می شود با استفاده از سیستم های مربوطه اقدام به گوش دادن آنها می کند. البته در این مسیر هیچ نوع تدبیری را از نظر امنیتی انجام نمی دهند. دلایلی که این شرکت اعلام داشته در خصوص برقرار شدن یک محافظت کامل برای تماس های اسکایپی است که البته این موضوع هیچ دلیل قانع کننده ای را به دنبال ندارد.

برای آنکه شرکت بتواند خدمات خوبی را از نظر صوتی ادامه دهد از اسکایپ و همچنین کورتانا بهره برده که به عنوان بهبود دهنده های خدمات صوتی کارکردی متناسب را دارند. در این خصوص تدابیر امنیتی وجود ندارد. بنابراین کاربرانی که از این طریق عمل می کنند به احتمال بسیار زیاد اطلاعات مربوط به آنها از دست خواهد رفت. پس داده های صوتی شما این احتمال را دارد که در سریع ترین زمان ممکن از دست برود.

این شرایط برای کارمندان قراردادی چینی هم امکان پذیر بوده و این کارمندان با استفاده از برنامه وب توانسته اند تا به راحتی با لپ تاپ خود یا از طریق دستگاه پی سی ارتباط مستقیمی را با تماس های ضبط شده برقرار نمایند. دسترسی برای آنها با سرعت بیشتری برقرار شده است.

گوش دادن به صوت کاربران از طریق مایکروسافت
گوش دادن به صوت کاربران از طریق مایکروسافت

تمامی این تماس ها توسط کارمندان شرکت باید مورد بررسی قرار گیرند، همانطور که یکی از کارمندان به این موضوع اذعان داشته اند که این کار را برای دو هزار فرد انجام داده و فایل های صوتی آنها را بررسی نموده اند. تنها راه برای گوش دادن به این صداها از طریق استفاده از یک نام کاربری به همراه کلمه عبور بوده که به آسانی تماس برقرار شده و اطلاعات مربوطه دریافت شده است.

بیشتر بخوانید :  بنچمارک پردازنده تردریپر AMD

 علت بررسی ارائه شده از سوی شرکت مایکروسافت به این موضوع نسبت داده شده که تنها موضوع مهم استفاده از این اطلاعات تماس برای جست و جو کردن، دستورهای مربوط به سیستم صوتی، تایپ کردن صوتی و همچنین خدمات مربوط به ترجمه خواهد بود. البته شرکت اذعان دارد که این راه حل به تنهایی برای مایکروسافت نبوده و سایر شرکت های فعال و معروف دنیای تکنولوژی همانند گوگل، آمازون و . . . هم از برنامه هایی تقریباً مشابه با آن کمک گرفته اند. 

نظر شما درباره گوش دادن به صوت کاربران از طریق مایکروسافت چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید