گیمرها و جزئیاتی از بازی GRID Autosport

گیمرها و جزئیاتی از بازی GRID Autosport

گوشی های اندرویدی بسیاری در بازار وجود دارد که بازی هایی بر روی آنها نصب شده اما GRID Autosport تمامی مرزهای هیجان را درمی نوردد.

برخی از گیمرها که به بازی کردن علاقه ی بسیاری دارند دوست دارند تا بازی هایی که تأییدیه گیمرهای بزرگ را دارند بر روی گوشی های خود نصب کنند. از بین موضوعات مختلفی هم که برای بازی کردن در اطراف ما میبینم یکی از بهترین آن بازی اتومبیل خواهد بود. در صورتی که این بازی به خوبی طراحی شده باشد قطعا می تواند هیجان واقعی را به شما نشان دهد.   GRID Autosport از بازی های مورد تأیید برای گیمرها خواهد بود که سری اولیه آن در دو سال گذشته به بازار آمد.

گیمرها و جزئیاتی از بازی  GRID Autosport

برای بازی کردن نیازی نیست که شما زمان خاصی را به آن اختصاص دهید ، تنها کافی است که این اسم را سرچ کنید ، قطعا متوجه خواهید شد که لیستی از بازی ها به سراغ شما می آیند که اولین مورد از آن دقیق ترین است. البته در دو سال گذشته بازی مذکور قابل نصب بر روی گوشی های غیر اندرویدی یعنی گوشی های با قابلیت آی او اس بود ، اما حالا گوشی های اندرویدی می توانند به خوبی از این بازی استفاده کنند. طراحی آن مورد تأیید سیستم اندروید خواهد بود و با بهترین کیفیت بر روی سیستم شما نصب خواهد شد.

شرکتی که وظیفه ی طراحی و اجرای این برنامه را برعهده دارد  Feral interactive نامیده می شود. تا پیش از این تمرکز شرکت بر روی سیستم عامل آی او اس بود ، اما در بسیاری از کشورها گوشی های اندرویدی با قیمتی پایین تر مورد استفاده قرار دارند بنابراین جمعیت بالایی این گوشی را در اختیار دارند. پس سازندگان باید چاره ای کنند تا بتوان این بازی را بر روی سیستم عامل اندروید هم داشت که خوشبختانه این کار اجرایی شد.

بیشتر بخوانید :  معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ
گیمرها و جزئیاتی از بازی GRID Autosport

برای این که چنین بازی توسعه پیدا کند یکی از بهترین راه حل های موجود را می توانیم زمان زیاد بر روی آن بدانیم. زمان دو ساله نشان دهنده اهمیت این موضوع است تا گیمرها کمترین نارضایتی را از آن داشته باشند. زمان مربوط به انتشار این بازی به تاریخ ۲۶ نوامبر باز می گردد ، همچنین می توان گفت که این بازی را می توانید از گوگل پلی دانلود نموده و بر روی سیستم خود اجرا کنید. قیمتی که برای آن در نظر گرفته اند به ۹/۹۹ دلار باز می گردد. دستگاه هایی که می توانند این برنامه را بر روی خود داشته باشند اندروید ۹ به بالا است. بنابراین گوشی های پایین تر از این سیستم قابلیت اجرای آن را نخواهد داشت.

 دراین بازی شما می توانید انواع مدل های موجود از خودروهای مخصوص اتومبیل رانی را داشته باشید و در سبک های متنوعی رقابت مربوط به خود را انجام دهید.

نظر شما درباره گیمرها و جزئیاتی از بازی GRID Autosport چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.