یک بازی هیجان انگیز با نام Blair Witch وارد بازار می شود!

یک بازی هیجان انگیز با نام Blair Witch وارد بازار می شود!

بازی Blair Witch در زمره ی بازی هایی قرار دارد که عملا می تواند ترس را در وجود شما بارور کند و در نتیجه هیجانی خاص را در پلی استیشن ۴ به نمایش گذارد.

افرادی که در حال حاضر از پلی استیشن ۴ استفاده می کنند باید انتظار تغییرات زیادی را در بازی ها داشته باشند . در هر زمان این بازی ها گسترده تر و بهتر می شود و کیفیت نهایی مربوط به آنها هم تغییرات خوبی را در بر خواهد داشت. Blair Witch یکی از بازی های زود انتشاری است که گیمرها می توانند از آن بهره لازم را ببرند. تنها کافی است که اطلاعات اولیه ای را در رابطه با این بازی داشته باشید.

 یک بازی هیجان انگیز با نام Blair Witch وارد بازار می شود!

 شاید تاکنون با یک نگاه بسیار اجمالی به بازی ها متوجه این موضوع شده باشید که اکثر بازی ها در سبک ترسناکی قرار ندارند ، عموما می توان گفت که بازی های ما به گونه ای ساخته می شوند تا بتوانند مخاطبان را به سوی خود جذب کنند ، اما طرفداران بازی های از نوع ترسناک بسیار کمتر هستند. Blair Witch در ابتدا برای گیمرهایی که در ایکس باکس و همچنین رایانه ها فعالیت دارند انتشار پیدا کرد و حالا در پلی استیشن ۴ قابل استفاده خواهد بود.

Blair Witch بازی ترسناک است که می تواند در تاریخ دوازدهم آذرماه پا به بازار گذاشته و هیجانی خاص را در بین کاربران خود به وجود آورد. بنابراین تا زمان عرضه آن زمان زیادی باقی نمانده و در صورتی که طرفدار این سبک از بازی ها هستید  می توانید به آسانی از آن بهره لازم را ببرید. این بازی در حقیقت الگو گرفته از فیلمی سینمایی خواهد بود که ترس را در وجود شما ریشه دوانده و چشم ها را می بندد. افرادی که این میزان از هیجان را دوست دارند می توانند از بازی کردن با آن لذت ببرند.

یک بازی هیجان انگیز با نام Blair Witch وارد بازار می شود!

اگر تونایی تحمل ترس و صحنه های بسیار بد مربوط به آن را ندارید از انجام بازی صرف نظر کنید زیرا به احتمال بسیار زیاد با دگرگونی حالتان مواجه خواهید شد. موضوع اصلی این بازی مربوط به گم شدن یک پسر است. این پسر در داخل جنگل گم شده و شما باید او را پیدا کنید. شخصیت اصلی بازی الیس نامیده شده که یک پلیس قدیمی با سابقه ای نه چندان خوب بوده و باید این پسربچه را پیدا کند.  او وظیفه ی پیدا کردن بچه در جنگلی بزرگ را دارد که متأسفانه نیروهای موجود مانع از این کار می شوند.

بیشتر بخوانید :  گیمرها و جزئیاتی از بازی GRID Autosport

 در این مسیر برای یافتن این بچه شما با استفاده از یک سگ راهنما و همچنین ابزار چراغ قوه در تاریکی باید در جستجو باشد. این سگ هم راه را به شما نشان می دهد و هم می تواند دشمنان اطراف شما را تشخیص و اطلاع دهد.

نظر شما درباره Blair Witch چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.