شارژر بی سیم موفی CES 2020 را بشناسید!

شارژر بی سیم به عنوان تحولی در دنیای امروز معرفی می شود اما یکی از بهترین تکنولوژی های مربوط به آن را می توانیم در CES 2020 بدانیم.

این شارژر را با نام شارژر بی سیم موفی می نامند. قدرت شارژر در حدی معرفی شده که می توان از آن برای روشن کردن یک خودرو هم کمک گرفت. موفی نام مربوط به شرکتی است که ساخت این نوع از شارژرها را برعهده دارد. در حقیقت محصولی بی نظیر برای بررسی و معرفی بوده که در سال جاری یعنی در نمایشگاه 2020 به معرفی آن پرداخته اند تا تمام دنیا با این نام آشنا شوند.

شارژر بی سیم موفی CES 2020 را بشناسید!

انرژی که می تواند در این شارژر بی سیم ذخیره شود بسیار پرقدرت بوده و در حدود 44400 MWHمی باشد، این قدرت آنقدر بالا بوده که به تنهایی قادر است تا در سریع ترین زمان ممکن یک خودرو همچون ماشین های شاسی بلند را به کار اندازد. رفته رفته این سیستم پرقدرت تر از گذشته خود را نشان خواهد داد. توانایی در حدی گزارش شده که از راه اندازی یک خودروی معمولی هم فراتر می رود و به خودروهای پرقدرت تکیه دارد.

شارژر بی سیم موفی بر اساس کمک به شارژ گوشی همراه طراحی شده تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن گوشی شما را با هر نوع ولتاژی به سرعت شارژ کند. یکی از معضلات این روزها استفاده کردن از گوشی در حین رانندگی می باشد اما مهم تر از آن می توانیم به خالی شدن شارژ گوشی در حین رانندگی توجه نماییم که در صورت ادامه داشتن راهی برای جبران آن بغیر از شارژر سیمی یا بی سیم باقی نخواهد ماند.

بیشتر بخوانید :  نسل دوم حافظه‌ ۱۰ نانومتری DRAM سامسونگ

از مهم ترین ویژگی های مربوط به شارژر بی سیم موفی را می توانیم به ابعاد کوچک آن نسبت دهیم که می تواند در هر جایی از کیف شما جای گیرد.  CES 2020 در خود یک محصول به عنوان شارژر بی سیم موفی را دارد که نه تنها ضربه ای نمی بیند بلکه می تواند با استفاده از یک چراغ خود به راحتی ایمنی را برای قرار دادن وسیله به شما نشان دهد. برخی از مواقع ولتاژ ها همخوانی ندارند که در این وضعیت به خوبی مشخص خواهد شد.  

برای اتصال از دو درگاه می توانید کمک بگیرید. این شارژر توانایی آن را دارد تا لپ تاپ شما را با قدرت شصت و پنج وات خود به راحتی شارژ کند. از شارژر بی سیم موفی می توانید به خوبی در سفرهای خود استفاده کنید تا با استفاده از نور چراغ آن بتوانید یک محیط وسیع را روشن کنید.

نظر شما درباره شارژر بی سیم موفی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید