چگونه می توانیم استوری ها را مخفی کنیم؟!

شما می توانید به آسانی استوری هایی که نیاز دارید تا به صورت کامل پنهان شوند را از دید افرادی که غریبه هستند به صورت کامل پنهان کردید.       

اینستاگرام می تواند مزایایی را برای شما داشته باشد، یکی از این مزایا را می توان به امکانات جدید در خصوص استوری ها دانست. استوری ها به عنوان پیام های بیست و چهارساعته توانایی آن را دارند که به آسانی برای افراد توانایی اجرا را داشته باشند. پس از این دوره زمانی حذف خواهد شد. دسترسی ها برای آن می تواند به دیگران کمک کند. با استفاده از این شرایط میتوتنید کنترل بیشتری را بر روی پست های خود داشته باشید.  با توضیحات ارائه شده می توانید پست هایی که دارید را از افراد غریبه ها به دور بدارید. 

گوش دادن به صوت کاربران از طریق مایکروسافت

این افراد توانایی آن را دارند تا به راحتی اطلاعات شما را لو دهند.در استوری معمولاً تصاویری از زندگی خود را به اشتراک بگذارید. بنابراین مهم آن است که بتوانید کنترل بهتری را برای زندگی خود داشته باشید. از سودجویی ها به راحتی می توانید دوری کنید. البته یکی از مهم ترین کارایی های آن را می توانیم به ویژگی های جدید اضافه شده بدانیم. 

گوش دادن به صوت کاربران از طریق مایکروسافت

 اینستاگرام در داخل استوری ها به راحتی این توانایی را ایجاد کرده که شما موقعیت مکان و همچنین هشتگ هایی را برای پست در استوری خود قرار دهید. حتی این توانایی وجود دارد تا شما را بر اساس هشتگ هایی که در استوری خود قرار داده اید به آسانی دنبال کنند. بنابراین بهتر است تا استوری های خود را به نوعی تغییر دهید تا از دسترس همه ی افراد خارج شود.

بیشتر بخوانید :  واتس اپ و اختلال در عملکرد آن

 شاید شما پست را برای خود قرار داده اید اما با این ویژگی می توانید تمامی افراد را از این موضوع مطلع کنید. برخی از کاربران دوست ندارند تا به چنین طریقی اطلاعات آنها از دست برود. اگرچه برخی ها تنها برای افزایش اطلاعات عمومی خود این کار را انجام می دهند.   با آموزش های زیر حساب شما به صورت کامل خصوصی می شود.     

برای این خصوصی سازی نیاز است تا بر روی چرخ دنده ای که در پروفایل خود دارید ضربه بزنید. به بخش تنظیمات بروید و بر روی حالت خصوصی یا Privacy کلیک نمایید. سپس به Account privacy وارد شده و در نهایت به بخش کانکشن بروید. گزینه ای که میبینید را فعال کنید تا حساب شما به صورت کامل شخصی شود.  در صورتی که استوری شما به صورت کامل نمایش داده شده می توانید بر روی گزینه مخفی بزنید تا استوری از دید عموم پنهان شود.

نظر شما درباره استوری چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید