چگونه می توان استوری را از اینستاگرام دانلود کرد؟

برخی از مواقع در فضای اینستاگرام استوری هایی را می بینم که دوست داریم تا هریک از آنها را در فضای گوشی خود برای همیشه داشته باشیم.

در اینستاگرام دانلود کردن و در نهایت ذخیره کردن هر نوع پستی به راحتی صورت نمی پذیرد. بنابراین نیاز است تا ما راه حل های موجود مربوط به آنها را بدانیم. با آموزش هایی که در رابطه با اینستاگرام داده می شود می توان به خوبی تمامی راه حل ها ئ نحوه کار با این شبکه اجتماعی را فراگرفت. هر نوع استوری که قرار داده شده به تنهایی برای یک روز قابلیت دیدن را دارد و پس از آن حذف خواهد شد.بنابراین شما در این زمان می توانید دانلود کردن و ذخیره کردن آن را انجام دهید.

چگونه می توان استوری را از اینستاگرام دانلود کرد؟

در ابتدا باید به یک راه حل کلی اشاره کنیم که آن هم برنامه هایی برای ذخیره کردن استوری ها است. این برنامه ها می توانند تمامی اطلاعات موجود بر روی وب را دانلود و در نهاییت ذخیره کنند. EmbedStoriesبرنامه ای با این هدف بوده که می توانید آن را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید و از این پس گزینه مربوط به ذخیره استوری را مشاهده نمایید. شما می توانید استوری های مربوطه را دانلود و حتی بر روی دانلود خودکار قرار دهید.

با این برنامه علاوه بر تصاویر این امکان وجود دارد تا تمامی استوری های مربوطه را دانلود نمایید که از نوع ویدئو هستند. علاوه بر آن گالری را ایجاد کنید. همچنین این امکان وجود دارد تا استوری ها را به اشتراک بگذارید. امکانات متنوع دیگری هم وجود دارند که از جمله آنها می توانیم به ویجت ها اشاره نماییم.همچنین اگر چندین حساب کاربری در اینستاگرام دارید این امکان وجود دارد که هریک از آنها را با استوری های مختلف مدیریت نمایید.

بیشتر بخوانید :  افزایش امینت چند برابری در اینستاگرام
چگونه می توان استوری را از اینستاگرام دانلود کرد؟

در برنامه اینستاگرام شما این توانایی را دارید که برنامه های موجود را به صورت آرشیو درآورید و از دیدن آنها لذت ببرید. هم این امکان وجود دارد تا به صورت خودکار دانلود را انجام دهید و هم اینکه پس از این کار بتوانید آرشیو مربوطه را برای استوری های خود در نظر داشته باشید. برای این کار باید به تنظیمات استوری بروید و بر روی  Save to Archive یا Save to Camera Roll بزنید. در گوشی های آیفون این کار را می توانید با استفاده از سه نقطه پایین انجام دهید که امکان ذخیره کردن وجود دارد.

نظر شما درباره نحوه دانلود استوری از اینستاگرام چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید