360 Reality Audioچیست و چه مزایایی دارد؟

شرکت سونی سعی دارد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن یکی از بهترین فناوری های خود با نام 360 Reality Audioرا در نمایشگاه CES  2020 رونمایی کند.

360 Reality Audio فناوری بوده که به تنهایی خود یکی از پرقدرت ترین بلندگوهای موجود در بازار خواهد شد. در حال حاضر نیاز است تا اولین سری از این فناوری را مشاهده نماییم.  این بلندگو با دیگر ابزارهایی که مشاهده کرده اید تفاوت بسیاری دارد. در حقیقت می توان گفت که در این نمایشگاه یک سورپرایز برای شما ارائه خواهد شد تا بتوانید بهترین ها را در زندگی خود بکار ببرید.

360 Reality Audioچیست و چه مزایایی دارد؟

در سال گذشته بلندگویی که از سوی سونی دیده شده با نام بلندگویی دقیق از نوع نرم افزار سیصد و شصت درجه معرفی شده بود که حالا با نام Reality Audio همه جهان را تحت تأثیر فناوری خود قرار می دهد. این فناوری با استفاده از سیستم هایی که دارد به راحتی می تواند مدل گوش شما را تشخیص داده و حالتی سه بعدی از آن را حفظ کند و بر همان اساس میزان صدای متناسب را تولید نماید تا شما با استفاده از آن به راحتی شنیده های خود را راحت تر درک کنید.

گاهاً برای ما این مشکل پیش آمده که صدایی را میشنویم اما برخی از کلمات را درک نمیکنیم، علاوه بر آن نمی توانیم با تمام وجود آن را حس کنیم. بر همین اساس صدای تولید شده با گوش ما همخوانی ندارد. در صورتی که ما بتوانیم استانداردی را برای شنیده ها به وجود آوریم به راحتی می توانیم از آسیب های وارده شده به گوش خود پیشگیری نماییم. سونی برای آنکه بتواند چنین نرم افزاری را تولید کند از استودیوهای خود کمک گرفته است.

بیشتر بخوانید :  کارت گرافیک Radeon Pro WX 3200
360 Reality Audioچیست و چه مزایایی دارد؟

 سونی برای آنکه بتواند فناوری موجود را تولید کند نیاز دارد تا با برخی از شرکت ها همکاری لازم را داشته باشد که نمونه های آن را می توان به آمازون موزیک، تیدال و دیزر تیز اشاره داشت. تعداد بسیار زیادی آهنگ توسط فرمت پخش این بلندگو قابل دسترسی است.

 این بلندگو بی سیم بوده و در حال حاضر تنها نسخه ای به صورت آزمایشی از آن منتشر شده که شما می توانید تصاویری از آن را ببینید. اما در شرایط فعلی برنامه ای برای تولید انبوه و فروش آن در نظر نگرفته اند.  هر دو نمونه ی تولید شده از این محصول در بهترین کیفیت بوده و تاکنون همانند آنها توسط شرکت های دیگر برنامه ریزی و تولید نشده اند.

دیدگاهتان را بنویسید