5 جی هواوی به عنوان یک تهدید در آمریکا مطرح است!

5 جی هواوی می تواند به عنوان یکی از مهم ترین اتفاقات قرن باشد، اما  علی رغم تمامی تهدیدهایی که از سوی آمریکا روا داشته شده، انگلیس به استفاده از آن اصرار دارد.

یکی از بررسی های انجام شده از سوی کشور آمریکا در خصوص فناوری مربوط 5 جی هواوی است. این فناوری از سوی آمریکا به عنوان یک جنون رسمی معرفی شده که استفاده از آن را منع می کند. این توصیه از سوی مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام شده که می تواند حساسیت را نشان دهد.

5 جی هواوی به عنوان یک تهدید در آمریکا مطرح است!

یکی از دلایل مطرح شده در خصوص از بین رفتن اطلاعات شخصی خواهد بود که از طریق دیتا می تواند بین افراد به اشتراک گذاشته شود. این اطلاعات حتی می تواند از طریق دیتا از کشور انگلیس به کشور چین هم ارسال شود. یعنی تمامی اطلاعات مربوطه برای یک فرد از کشور انگلیس به کشور چین انتقال یابد. این اطلاعات از طریق دو سوی دریای آتلانتیک خواهد بود. «مت پوتینگر» نماینده ای از سوی آمریکا است که چنین هشداری را اعلام می کند.

از سوی انگلیسی ها تولید 5 جی هواوی هیچ گاه چنین مشکلاتی را در بر ندارد. این که اطلاعات مربوطه از دست می رود تنها یک شایعه برای کاهش پیشرفت این تکنولوژی معرفی می شود. از هر نظر بررسی ها نشان می دهد که اطلاعات از دست نخواهد رفت و در امنیت کاملی خواهید بود. اما آمریکا گزارش اعلام شده انگلیس را باور ندارد و در حال حاضر هیئتی را در این رابطه برای منصرف کردن مقامات انگلیسی آماده کرده تا بتواند راهی را برای جلوگیری از استفاده هواوی ایجاد کند.   

بیشتر بخوانید :  XFX از کارت گرافیک Radeon RX 5700 XT THICC II با طراحی زیبا و متفاوت
5 جی هواوی به عنوان یک تهدید در آمریکا مطرح است!

کشور انگلیس به این موضوع تأکید دارد که در صورتگزارش گیری کشورهای مختلف پس از استفاده از آن اگر گزارشی دریافت شود قطعاً استفاده از آن را مختل خواهد کرد. اما در صورتی که مشکل امنیتی مربوطه به تأیید برسد که خوشبختانه هیچ گاه چنین مشکلی به وجود نخواهد آمد و در واقع می توان به موضوع امنیت آن ایمان آورد.

این هیئت این حقیقت را تذکر داده که در رابطه با تهدیدات موجود خطرات را به واقع دیده است و شواهدی را هم در این رابطه دارد که می تواند جزئیات آن را بعداً مطرح کند. علی رغم توصیه های کشور آمریکا اما هنوز هم کشور انگلیس برای همکاری کردن با این شرکت یعنی هواوی تمایل خود را نشان داده و قصد دارد تا نتیجه نهایی از تلاش دست برندارد.

نظر شما درباره 5 جی هواوی چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید