وبسایت مکس

Android Messages چیست؟

Android Messages چیست؟

Android Messages در حقیقت یکی از جدیدترین ویژگی هایی است که توسط گوگل مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان جدیدترین اپلیکیشن نیز معرفی شده است.

تا چندی پیش اپل با معرفی آی مسیج انقلابی را در دنیا به وجود آورد ، حالا این انقلاب در خصوص Android Messages نیز اتفاق افتاده و می تواند به ارسال و دریافت پیام ها کمک زیادی کند. متأسفانه یکی از مشکلاتی که اغلب پیام رسان های داخلی با آن روبه رو هستند تهیه نسخه موبایلی می باشد ، در حالی که برخلاف تصور بسیاری از افراد ، برخی از کاربران نیز توانایی چک کردن پیام ها از طریق گوشی را ندارند و بنابراین راه حل دیگری را مدنظر خود قرار می دهند و این راه حل استفاده از نسخه ای است که بتوانند در کامپیوتر شخصی خود نصب کنند.

Android Messages چیست؟امروزه تلگرام ، فیس بوک ، اینستاگرام و بسیاری از پیام رسان ها از این قابلیت بهره می برند و  اپلیکیشن جدید Android Messages نیز قصد دارد تا از همین روش برای بهینه سازی استفاده و افزایش تعداد کاربران نیز کمک بگیرد. تاکنون آی مسیج که رابط بین کاربران این سیستم عامل می باشد در بین آنها به یک اسطوره تبدیل شد ، در این بین اندروید هیچ ارتباط این چنینی را تجربه نکرده ، اما از امروزه به بعد گوگل قصد دارد تا این توانایی را برای تمامی کاربران در نظر بگیرد.

Android Messages چیست؟حالا کاربران سیستم های اندرویدی در تبلت ، گوشی موبایل و حتی بر روی دسکتاپ خود نی می توانند به راحتی به ارسال و دریافت پیام به دوستان خود مشغول باشند و از این طریق فعالیت های بسیار راحتی را انجام دهند. گوگل و همچنین اپل در رقابت با یکدیگر بسیار مصمم هستند و هیچ یک از آنها دوست ندارند تا در این شرایط کوتاه آمده و عرصه را برای فعالیت رقیب خود باز بگذارند ، به همین دلیل در طی سال های مختلف فعالیت های چشمگیری را از هر دوی آنها مشاهده نموده ایم که می تواند یکی از بزرگترین موهبت ها به شمار رود.

بیشتر بخوانید :  روبیکا ؛ معایب یا مزایای آن

Android Messages چیست؟برخی از اپلیکیشن های مختلف برای اندروید در بازار وجود دارد که هیچ یک از آنها از توانایی مهم این اپلیکیشن که به صورت اختصاصی تنها برای گوگل طراحی شده ، را در دست ندارند. این برنامه به تازگی معرفی شده و قطعا در آینده ای نزدیک بسیاری از توانایی های مربوط به آی مسیج نیز در این برنامه البته با تفاوت های مهم انجام خواهد شد. به عنوان مثال یکی از مهم ترین توانایی ها در ارتباط با ارسال پیام ها از طریق اینترنت می باشد.

نظر شما درباره Android Messages چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.