Flow و نحوه استفاده از آن در محیط ویندوز 10

Flow و نحوه استفاده از آن در محیط ویندوز ۱۰

یکی از مهم ترین اقداماتی که در زمان های اخیر به آن توجه ویژه ای صورت می پذیرد در زمینه ی توجه به ارتباط بین لپ تاپ ها و گوشی ها می باشد.

یکی از جدیدترین شرایطی که برای استفاده از لپ تاپ مورد تأیید قرار گرفته در زمینه ی ارتباط گوشی سامسونگ با لپ تاپ می باشد. گوشی سامسونگ گوشی است که از طریق جدیدترین قابلیت خود تحت عنوان Flow این کار را انجام می دهد. در صورتی که شما دوست دارید تا کاری را با استفاده از لپ تاپ خود انجام دهید  اما برنامه ی مورد نظر یا ابتدایی ترین مسیرهای آن در گوشی شما وجود دارد ، می توانید این کار را به Flow بسپارید تا در کمترین زمان و به بهترین شکل به انجام آن بپردازد.

Flow و نحوه استفاده از آن در محیط ویندوز 10از توانایی های Flow در گوشی سامسونگ می توان به گزینه ی مربوط به رمزگشایی در لپ تاپ اشاره کرد. دیگر نیازی نیست تا از طریق لپ  تاپ خود این کار سخت را انجام دهید شما می توانید همان کار را در بالاترین سرعت توسط گوشی خود به کار ببندید.

برای آنکه بتوانید از گزینه ی مربوطه استفاده کنید بهترین راه حل برای شما استفاده از نرم افزاری است که تحت عنوان سامسونگ Flow نامیده می شود. پس از آنکه شما این نرم افزار را بر روی سیستم خود دانلود و نصب می کنید درایوی برای آن در نظر گرفته می شود.  متأُفانه کارایی این برنامه زمانی است که لپ تاپ  مورد نظر نیز از بلوتوث خود بهره ببرد. تا زمانی که لپ تاپ شما بلوتوث نداشته باشد استفاده از آن یا غیرممکن و یا بسیار سخت خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  نقد و بررسی آیفون SE

Flow و نحوه استفاده از آن در محیط ویندوز 10پس از نصب کردن سامسونگ Flow در مرحله بعد نیاز است تا شما به یک کد برای ورود به ویندوز توجه داشته باشید. وجود این کد ضروری است. در صورت انتخاب کد دیگر نیازی به یک کد جدید نیست. زمانی که کد مورد نظر را برای ورود به لپ تاپ خود انتخاب خواهید کرد نوبت به Register می رسد. این کار را تأیید نمایید. پس از آن می توانید از طریق گوشی سامسونگ خود به لپ تاپ نیز دسترسی داشته باشید.

شما تنها برای گشایش رمز در سیستم گوشی خود از این سیستم استفاده نخواهید کرد بلکه شما می توانید حتی به تماس ها و پیام هایی که برای شما در حال ارسال می باشد نیز پاسخ دهید. هر نوع فایلی که در داخل گوشی خود دارید را به لپ تاپ بفرستید و کارهای سنگین را از این طریق انجام دهید. کارهای شما با سرعت بالاتر و با دقت بیشتری انجام خواهد شد. علاوه بر موارد ذکر شده شما می توانید با استفاده از گزینه های در دسترس خود از طریق سیستم مورد نظر از دیتای گوشی برای استفاده از اینترنت نیز استفاده نمایید.

Flow و نحوه استفاده از آن در محیط ویندوز 10بسیاری از ورژن های مختلف که توسط سامسونگ تاکنون معرفی شده از ۵ A تا S8 نیز قابل استفاده خواهند بود. محدودیت دیگر برای استفاده در رابطه با نسخه ی ویندوز شما دارد که این نسخه همان ۱۰ می باشد ، نسخه های پایین تر آن توانایی استفاده از ویژگی های مورد نظر را نخواهند داشت .

نظر شما درباره Flow و نحوه استفاده از آن در محیط ویندوز ۱۰ چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.

بیشتر بخوانید :  لپ تاپ ریزر بلید 2017