GHOST RECON WILD LANDS

بررسی اجمالی بازی بسیار جدید GHOST RECON WILD LANDS

بازی GHOST RECON WILD LANDS ، از نوع شوتر تاکتیکال است که باید یک گروه را کنترل و هدایت کنید. شما می توانید به آنها دستور حمله دهید ، اما به صورت ریز نمی توانید تک تک آنها را در اختیار داشته باشید. این بازی نیز یک نقشه دارد و بازی جهان باز می باشد.

گروه GHOST RECON در واقع یک گروه ضربت است و چهار شخصیت مثبت دارد که در راههای مختلف به همدیگر کمک می کنند و همدیگر را راهنمایی می کنند تا به هدف نزدیک شوند. در یک قسمت از بازی وارد مخفی گاه مربوط به مواد مخدر می شوید که مربوط به یک گروه بزرگ است و شما باید این گروه را از بین ببرید. به صورت کلی بازی GHOST RECON WILD LANDS به این شکل است که شما در گروه افراد و شخصیت مثبت قرار دارید و به یکی از مخفی گاه های مواد مخدر حمله می کنید ، یکی از افراد آن جا را دستگیر می کنید و سپس با استفاده از اطلاعاتی که افراد می دهند به مخفی گاه های دیگر سر می زنید و آنها را نابود می کنید.

GHOST RECON WILD LANDS

گرافیک بصری بازی GHOST RECON WILD LANDS از نوع بسیار عالی است ، اما از نوع فیزیک گرافیکی این بازی با کمی مشکل روبه رو است. مثلا ممکن است بتوانید با ماشین یا به صورت پیاده بتوانید از درخت رد شوید و به نوعی کارهایی باشد که از یک انسان عادی برنیاید در این بازی با دیدی نگاه می شود که بتواند آن را انجام دهد.

بیشتر بخوانید :  آخرین اخبار از جدیدترین مشکل پلی استیشن

با استفاده از نقشه ی بسیار بزرگی که بازی GHOST RECON WILD LANDS دارد ، شما می توانید عملیات های مختلف را به صورت در مکان های مختلف نیز انجام دهید. وقتی که نقشه را باز می کنید با شخصیت های منفی بازی روبه رو می شوید که به صورت شبکه ای و با اسم های مختلف قرار گرفته اند. مأموریت بدین شکل است که کم کم حرکت کنید و دانه دانه از این شخصیت ها را نابود کنید. شما باید کار را تا جایی انجام دهید که به عضو اصلی برسید که تمامی زیرشاخه ها از آن تشکیل شده اند.

در این بازی ممکن است که شما از نظر گرافیکی با مشکلاتی روبه رو شوید اما بازی در به روزرسانی های بعدی خود این مشکلات را به صورت کامل رفع خواهد کرد و برای بازی دیگر با مشکلی روبه رو نخواهید شد.