Home Workouts Fitterfox

بررسی اپلیکیشن باشگاهی Home Workouts Fitterfox

بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری که در وطل زندگی با آن سروکار دارند ، دیگر زمانی برای ورزش کردن و به باشگاه رفتن را تجربه نخواهند کرد. به همین دلیل این افراد دارای تناسب اندام نبوده و آرزو دارند که روزی این تناسب را به هر طریقی غیر از باشگاه رفتن به دست آورند. این افراد همچنین fسیاری از راهها را نیز امتحان می کنند، همچون گرفتن رژیم های سنگین و ورزش های درست و نادرست ، اما باز هم تناسبی که دلخواه آنان می باشد را به دست نمی آورند. به همین دلیل قصد داریم تا در این مطلب یک اپلیکیشن فوق العاده کارا به نام Home Workouts Fitterfox را به شما معرفی کنیم.
Home Workouts Fitterfox یک اپلیکیشن در حقیقت قابل اجرا تنها در اندروید است که می توانید با استفاده از آن یک برنامه ی منظمی را برای ورزش های روزانه ی خود داشته باشید. این ورزش ها آنچنان سنگین نیستند اما تأثیری همچون ورزش های سنگین را خواهند داشت. این ورزش ها به همین دلیل می توانند در منزلی که در آن قرار دارید ، حتی منازل آپارتمانی نیز انجام شود که این خود یکی از مزیت های مهم این اپلیکیشن می باشد.

شاید برای شما هم این مشکل پیش می آید که صبح ها بی رمق هستید و دوست ندارید که هیچ کاری را انجام دهید ، به زور از خواب بیدار می شوید و به سر کار می روید. تمامی این مشکلات تنها با یک راه حل قابل رفع است و آن راه حل هم ورزش صبحگاهی حتی برای دقایقی کوتاه می باشد. با اپلیکیشن Home Workouts Fitterfox نیازی نیست که شما به دنبال ورزش ها بگردید و وقت خود را با ورزش هایی غیر اصولی که برای تناسب اندام هم نمی باشند تلف کنید ، بلکه هر آنچه که بخواهید در این اپلیکیشن نهفته شده است و تنها نیاز است که به یک استور رفته و این نام را در آن جستجو کنید. از همان لحظه ای که اپلیکیشن برای شما شروع به اجرا می شود ، احتمال داشتن اندامی مناسب را به قطعیت تبدیل می کند.

بیشتر بخوانید :  معرفی اپلیکیشن Instant Apps

Home Workouts Fitterfox

تناسب اندام تنها در کم کردن وزن و از بین رفتن شکم نیست ، بلکه در عین حال حفظ زیبایی صورت ، سلامتی بدن و احساس نشاط و شادابی می باشد که با این اپلیکیشن ، ورزش های مورد بررسی قرار گرفتند که چنین کاری را بدون دردس برای شما انجام می دهند. تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که چنین ورزش هایی نیاز به تدام استفاده دارند و نباید فراموش شوند. در ابتدا ، زمانی که وارد باشگاه می شوید قد ، وزن و میزان عضله هایی که در بدن شما وجود دارد توسط مربی های با تجربه اندازه گیری و نوشته می شود تا با تمرین هایی که انجام می دهید ، میزان تغییرات به خوبی احساس شوند. در حقیقت این اپلیکیشن هم از شما قد و وزن می خواهد تا تناسب شما را با ورزش هایی که صلاح می داند تطبیق دهد.

Home Workouts Fitterfox به دقت فعالیت شما را زیر نظر دارد و از طریق فیلم تمامی حرکات را به شما نشان می دهد. میزان زمان ورزش هم برای شما تعیین می گردد. در نهایت باید میزان کالری که در آن تایم سوزانده اید را ثبت نمایید. نکته ی بسیار مهم دیگر در این اپلیکیشن ، حضور واقعی شما و تنبیه و تشویق است ، زیرا برخی از تمرینات تا زمانی که به وزن دلخواه نرسید باز نمی شوند. این وزن دلخواه همان میزان کالری است که باید سوزانده شود. در انتهای هر تمرین یک سؤال در خصوص سختی یا آسانی تمرین از شما پرسیده می شود تا با استفاده از نظرات مختلف همان روند ادامه یابد یا تغییراتی در آن داده شود.

بیشتر بخوانید :  آموزش نصب افزونه در مرورگر Edge مایکروسافت