اموزش بازی پوکمون گو

اموزش بازی پوکمون گو | بخش اول

در ادامه پست اموزش بازی پوکمون گو  در این پست به بخش اول اموزش یعنی شروع بازی پوکمون میپردازیم. در ابتدا باید  بازی رو از گوگل پلی یا اپل استور دانلود کنید.

 

شروع بازی

شروع بازی پوکمون گو

وقتی برای اولین بار بازی پوکمون  (pokemon go) را اجرا میکنید بازی با استفاده از حساب گوگل یا حساب پوکمون باید در ان ثبت نام کنید. توصیه ما به شما استفاده ازاکانت پوکمون است. بهتر است هنگام ثبت نام تیک گزینه عضویت در خبرنامه را بزنید زیرا بعضی از اوقات ایمیل هایی ارسال میشود که حاوی کدهایی شامل محتوای مختاف در بازی است.

 

ورود به بازی پوکمون گو

پس از ورود اولین چیزی که مشاهده میکنید پروفسور ویلو است در این مرحله باید معلم پوکمون یا تعلیم دهنده پوکمون خود را بسازید. می توانید جنسیت وی را برگزینید و ظاهر وی از رنگ مو و پوست گرفته تا لباس هایش را شخصی سازی کنید.

 

اموزش پوکمون گو

پروفسور ویلو در ابتدا به شما یک پوکمون رایگان میدهد که میتوانید بین Squirtle ،Charmander و Bulbasuar پوکمون خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پوکمون و گذارندن مراحل مقدماتی و اشناشدن با سازوکار بازی وارد ماجراجویی در پوکمون گو میشود که ترکیبی از واقعیت و دنیای پوکمون هاست.

بازی پوکمون گو

 

چگونه پوکمون ها را پیدا کنیم؟

چگونه پوکمون ها را پیدا کنیم؟

 

 

اولین قدم برای گرفتن پوکمون پیدا کردن آن ها است. این موجودات هر جایی ممکن است باشند، بغل دستتان و یا در در پارک نزدیک به خانه تان. تنبلی را کنار بگذارید و سری به بیرون از خانه بزنید! با فشردن گوشه پایین سمت راست صفحته به منوی پوکمون های نزدیک دست رسی می یابیید. در این منو تا حداکثر  ۹ پومنون نزدیک محل کنونی شماست. پوکمون های رنگی انهایی است که قبلن گرفته شده است و سیاه سفید ها انهایی است که هنوز گرفته نشده اند.

بیشتر بخوانید :  تشخیص سرطان پوست

 

در این منو زیر هر پوکمون تعدادی رد پا قرار دارد هر چه این رده پا ها بیشتر باشد فاصله شما با پوکمون ها بیشتر است. باید همین طور بچرخید تا بتوانید انها را پیدا کنید. پوکمون ها موجودت باهوشی هستند و همواره یک جا نمی مانند.بعضی از پوکمون های کمیاب اگر ببینید بازیکنی به سمت انها نزدیک میشود سریعا فرار میکنند در این صورت باید سریع عمل کنید و با حداکثر سرعت به سمتشان بروید.

نکته جالب در مورد پوکمون گو این است که تنها شما نیستید که به دنبال پوکمون ها می گردید. شاید چندین بازیکن دیگر هم همان پوکمونی را هدف گرفته باشند که شما می خواهید پیدایش کنید. برای مثال پارکی را فرض کنید که مردم دیوانه وار زیر و خمش را برای پیدا کردن یک موجود خیالی جست و جو می کنند! ویژگی های اجتماعی و رقابتی پکمون گو می تواند بسیار جذاب و مفرح باشد.

 

اما برای حرکت درست به سمت پوکمون ها، باید این گونه عمل کنید. احتمالا ۴ قدم زیر برای پیدا کردن پوکمون ها کاملا ساده لوحانه است و فکر هر کسی می رسد! با شما موافقیم، اما برای کامل بودن راهنما آن را ذکر می کنیم.

  1. در مسیر مستقیم حرکت کنید، اگر تعداد رد پا ها کاهش یافت به حرکت در همین مسیر ادامه دهید.
  2. هر کجا دیدید که تعداد رد پاها زیاد می شود ۱۸۰ درجه بچرخید و جهت مخالف قبل حرکت کنید.
  3. دو مرحله بالا را تکرار کنید تا به نقطه میانه ای برسید. حال ۹۰ درجه به چپ یا راست بچرخید.
  4. مجددا مراحل یک و دو را تکرار کنید تا در مسیر درست به سمت پوکمون تان قرار بگیرید.
بیشتر بخوانید :  تاثیر ssl بر سئو

 

 

چگونه پوکمون بگیریم

باز کردن تخم پوکمون

چگون لول اموزش دهنده رو افزایش دهیم؟

چگونه لول پوکمون ها را افزایش دهیم؟

باشگاه ها و تیم ها

مبارزه با پوکمون ها