Quiz of Kings و عدم استفاده از آن

Quiz of Kings و عدم استفاده از آن

بازی های زیادی در فضای مجازی و اینترنتی امروز وجود دارند اما آیا همه ی آنها را می توان استفاده نمود؟ قطعا چنین تصوری اشتباه است ، Quiz of Kings یکی از آنها می باشد.

با وجود طرفداران بسیار زیادی که برای این بازی وجود دارند اما تا حد امکان سعی کنید تا از این بازی استفاده نکنید ، زیرا میزان جذب بالاست و حضور در آن می تواند شما را برای ساعات طولانی نیز به سمت خود جذب کند. علاوه بر آن دلایلی از سوی تحلیل گران این بازی مطرح شده که استفاده از آن را مناسب نمی دانند. در ادامه به برخی از دلایل موجود اشاره خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

Quiz of Kings و عدم استفاده از آن اولین گزینه که می تواند یک گیم پلیر را به حالت عصبی دچار کند در ارتباط با سؤالاتی است که در این بازی یعنی  Quiz of Kings از شما پرسیده می شود. معمولا سؤالاتی که برای این زمینه وجود دارد در اغلب موارد سؤالاتی اشتباه خواهد بود. در حقیقت مهم ترین اصل برای امتیاز گیری و بالا رفتن به مراحل بهتر پاسخ هایی است که شما به این سؤالات خواهید داد ، اما در رابطه با سؤالات اشتباهاتی وجود دارد که همین اشتباهات می تواند مانع از پیشرفت شما شود. سؤالاتی که بسیار گنگ طراحی شده اند و پاسخی برای آنها وجود ندارد.

Quiz of Kings و عدم استفاده از آنگزینه بعدی که در زمره ی مشکلات مربوط به Quiz of Kings خواهد بود به سکه هایی که در این بازی وجود دارد اشاره می کند. سکه هایی که در این بازی ناعادلانه در حد مورد نیاز به دست شما نخواهد رسید و این خود یکی از بزرگترین ضعف های بازی خواهد بود. متأسفانه در این بازی هرچه شما سکه بیشتری داشته باشید برنده خواهید بود و نیاز به رقابت واقعی با حریف مقابل خود نخواهید داشت. بنابراین بسیار با ارزش است که چگونه و از چه راهی برای این کار خود اقدام خواهید کرد.

بیشتر بخوانید :  گنگ استایل در برج میلاد

در بازی Quiz of Kings برای شما دسته بندی های مختلفی ایجاد شده که متأسفانه در حال حاضر این دسته بندی های موضوعی هیچ تأثیری بر روی کار شما نخواهد داشت. زمانی که شما در یک دسته بندی وارد می شوید به سؤالاتی پاسخ خواهید داد که هیچ ارتباطی با موضوع اصلی ندارد. این خود می تواند بر روی میزن تمرکز شما در بازی تأثیرگذار باشد. سازندگان یک اثر در زمان طراحی آن باید به این موضوع توجه داشته باشند تا در حین کار چنین مشکلاتی به وجود نیاید.

Quiz of Kings و عدم استفاده از آنQuiz of Kings بازی چندان پرسرعتی نیست ، زیرا معمولا زمانیکه کاربران آن افزایش پیدا می کنند شما نمی توانید از آن نهایت استفاده را ببرید ، در نتیجه بسیار مهم است که به این موضوع توجه داشته باشید. در حقیقت مشکل از اینترنت شما نیست بلکه مشکل اصلی از سروری است که برای این بازی طراحی شده است. خوشبختانه این بازی مورد استقبال تعداد زیادی از مردم ایرانی قرار گرفته است بنابراین شایسته است که برای بهبود مشکلات موجود برای آن چاره ای اندیشیده شود تا همه ی افراد بتوانند به یک نسبت از سرعت و کیفیت بهره مند شوند.

نظر شما درباره Quiz of Kings و عدم استفاده از آن چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بزارید.