S8 و آیفون 8 پلاس دو رقیب در بازار گوشی همراه

S8 و آیفون ۸ پلاس دو رقیب در بازار گوشی همراه

گوشی های همراه موجود در بازار در طرح بندی ها و جنس های متفاوتی وجود دارند که شما می توانید در نهایت دقت یکی از آنها را برگزینید ، در حال حاضر S8 و آیفون ۸ پلاس یکی از مهم ترین گوشی ها به شمار می روند.

دوربین S8 و آیفون ۸ پلاس

این دو گوشی از جهات زیادی با یکدیگر در رقابت هستند که مهم ترین این جهات تقابل آنها در زمینه ی استفاده از دوربین خواهد بود. با یک نظر سنجی بسیار مختصر از کاربران این گوشی ها به این نتیجه رسیدیم که هر دوی آنها از دوربین گوشی های مورد نظر رضایت کامل دارند و این نشان دهنده ی کارایی خوب اپل و همچنین آیفون در جلب نظر مخاطبان خویش بوده است.

S8 و آیفون 8 پلاس دو رقیب در بازار گوشی همراهدوربین سامسونگ از نوع گلکسی s8 پلاس با قابلیت های فراوانی همراه است. یکی از مهم ترین این قابلیت ها توانایی در زوم کردن و فوکوس محسوب می شود. تاکنون گوشی های موجود در بازار با توانایی های محدودی همراه بوده اند اما خوشبختانه در رابطه با گوشی گل S8 و آیفون ۸ پلاس بحث فوکوس یکی از مهم ترین موضوعات مورد توجه سازندگان آن به شمار می رود.

دیافراگ در گلکسی s8  پلاس

در ابتدا برای ثبت تصویر توسط گوشی همراه گلکسی شما می توانید در دوربین جلو از قابلیت ۱۲ مگاپیکسلی آن برای ثبت تصاویر بهره ببرید. همچنین اگر مایل به ثبت تصاویر سلفی هستید ، این تصاویر را با توانایی هشت مگاپیکسل به ثبت خواهید رساند. در هر صورت میزان ثبت تصویر در کیفیت خوب و عالی در نظر گرفته شده است و دیافراگم دوربین گلکسی نیز در f/1.7 تصاویر شما را در خود ذخیره خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :  آموزش نصب ویندوز 10 در ویندوز فون

S8 و آیفون 8 پلاس دو رقیب در بازار گوشی همراهاز نظر تصویربرداری کیفیتی که به شما ارائه خواهد شد در حد اچ دی آر و همچنین تنظیمات مختلفی برای ثبت تصویر در حالت های متفاوت وجود دارد. به عنوان مثال در زمان لبخند زدن به صورت خودکار فوکوسی طراحی شده که توسط آن عکسبرداری انجام می شود. شما در زمان شب نیز از گوشی گلکسی S8 و آیفون ۸ پلاس به دلیل حضور نور ال ای دی فوق العاده زیبا ، عکس های بی نظیری را به ثبت خواهید رساند. در صورتی که قصد دارید فیلمبرداری انجام دهید این فیلم در بالاترین حد خود و در بهترین کیفیت ثبت خواهد شد.

دیافراگم آیفون ۸ پلاس

از نظر دوربین بین  S8 و آیفون ۸ پلاس یک تفاوت عمده و مهمی قرار دارد اما با این حال هیچ چیز از ارزش گوشی گلکسی کم نخواهد کرد. در آیفون شما برای دوربین جلو با همان ۱۲ مگاپیکسل به ثبت تصویر خواهید پرداخت ، اما باید به یاد داشته باشید که این ثبت تصویر خود با مراحل متنوعی همراه است ، به عنوان مثال دو نوع سنسور به جای یک سنسور در اختیار شما قرار داده خواهد شد و در دیافراگم هم اندکی تفاوت را مشاهده خواهید کرد. در دوربین جلوی شما دیافراگم f/1.8 می باشد اما در دوربین عقب که تصاویر را در حدود هفت مگاپیکسل به ثبت خواهد رساند این عدد به f/2.8  افزایش خواهد یافت. در نتیجه ممکن است که در گوشی آیفون ۸ پلاس ثبت تصویر از نظر کیفیتی کمی پایین تر از گوشی های گلکسی باشند.

S8 و آیفون 8 پلاس دو رقیب در بازار گوشی همراهپس اگر استفاده از یک برند خاص برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همچنین حدود قیمت آن برای شما اهمیتی ندارد ، از گوشی آیفون ، اما اگر کیفیت تصاویر به ثبت رسیده توسط دوربین مهم تر از هر نوع ویژگی دیگری در گوشی می باشد ، بهتر است که از گوشی گلکسی s8 پلاس نیز بهره ببرید.

بیشتر بخوانید :  چه شد که ایرانی ها اپل میخرند؟