VidTrim

VidTrim ، برآورده کننده ی آرزوی بزرگ شما در شبکه های اجتماعی

فرض کنید دوست دارید که در اینستاگرام یک ویدئویی که اخیرا گرفته اید را قرار دهید ، در صورتی که با اینترنت های معمولی بخواهید این کار را انجام دهید ، در تمام آن دوره ی زمانی که موهایتان سفید می شود هیچ ، در انتها به شما این پیغام را می دهد که فرستادن این ویدئو به دلیل فضای زیادی که اشغال کرده است ، امکان پذیر نمی باشد. در این لحظه دوست دارید که موهای سرتان را دانه دانه از سر جدا کنید. همین مشکل برای سایر پیام رسان ها همچون تلگرام و . . . نیز وجود دارد. شاید در زمانی که می خواهید مراحل ارسال را انجام دهید پیشنهاد کات کردن فیلم به شما داده شود تا بتوانید فیلم را با زمان کمتری برای ارسال تدوین کنید اما شاید شما دوست نداشته باشید که حتی دقیقه ای از فیلم شما حذف شود. نگران نباشید ما سایت مکس در سبد اپلیکیشن های خود تکنولوژی بی نظیری را برای شما هدیه خواهد داد. پس با ما همراه باشید تا با هم به بررسی مزایای مختلف VidTrim بپردازیم.
VidTrim با عمل جادویی خود ، همچون چراغ جادو یکی از بزرگترین آرزوهای شما یعنی ارسال سریع فیلم بدون حذف حتی دقایقی از آن را برآورده ساخته است. برای داشتن این اپلیکیشن کافی است به یکی از بازارهای نرم افزاری در گوشی خود سری بزنید و کلمه VidTrim را جستجو و پس از یافتن آن را دانلود نمایید.

یکی از بزرگ ترین مزایای این اپلیکیشن که برای نصب بر روی گوشی است می توان به کاهش فضای گرفته شده توسط ویدئو اشاره کرد. یعنی این اپلیکیشن به نوعی می تواند حجم فیلم شما را همچون یک کمپرسور ، فشرده می سازد. در این مواقع هر فیلمی را که بخواهید با سرعتی غیر قابل مقایسه با حالت قبل از استفاده از VidTrim برای شما ارسال خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  از میزان مصرف اینترنت خود با GlassWire باخبر شوید!

VidTrim

یکی دیگر از مزایای VidTrim این است که اگر دوست ندارید می توانید ، صداهای موجود را حذف و صدای جدید و در لحظه ای را پدید آورید و بر روی ویدئو ضبط نمایید. برخی از افراد ممکن است دوست داشته باشند که جمله ی عاشقانه ای یا توضیحاتی در پی ارسال ویدئو به شخص بیننده بفهمانند. در صورتی که از این اپلیکیشن استفاده کنید این پیام ها را با صدای خودتان می توانید ارسال کنید اما در غیر این صورت یا باید به ارسال صدا یا به ارسال متن کفایت کنید که هر دوی این حالت ها جذابیت صحبت شما در حیم فیلم را به همراه ندارد. فرقی ندارد که فیلم گرفته شده به چه صورتی و با چه ابزاری گرفته شده باشد ، این اپلیکیشن قابلیت ارسال تمامی فیلم ها را در خود دارد و شما را از همه چیز بی نیاز می سازد.

در صورتی که دوست داشته باشید می تواند قبل از ارسال فیلم تغییراتی دیگر را بر روی آن انجام نمایید. شاید تابحال به این پدید روبه رو شده باشید که برخی از افراد عکس ها را به صورت چرخشی می گیرند ، این حالت شاید در زمان فیلم برداری برای شما امکان پذیر نبوده ، اما در واقع در زمان ارسال فیلم می توانید فیلم خود را به سمت چپ یا راست کمی بچرخانید تا به جذابیت آن اضافه شود. همچنین می توانید رنگ فیلم خود را به رنگ های گوناگون همچون عکس تغییر دهید و از حالت ساده و نرمال خارج نمایید. در زمانی که می خواهید ارسال کنید نیازی نیست که به نرم افزارهای پیام رسان مراجعه کنید و از آن جا ، فیلم مورد نظر را ارسال نمایید ، بلکه حالت ارسال به شبکه های اجتماعی مختلف و سایر مکان ها در داخل همین اپلیکیشن تعبیه شده و آسانی دسترسی را برای شما پدید آورده است.

بیشتر بخوانید :  Power Director چه مزایا و کاربردی برای طرفداران خود دارد؟؟!!!

VidTrim کار فشرده کردن حجم فیلم را با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهد و از میزان کیفیت آن ذره ای افت را مشاهده نخواهید نمود. این اپلیکیشن همان تمامی اپلیکیشن های برتر به دو صورت در گوشی شما قرار خواهد داشت ، یکی به صورت نسخهی آزمایشی و آشنایی با برخی امکانات اولیه و مهم و مورد بعدی استفاده از نسخه ی جدیدتر و به روز شده آن با تمام جزئیات می باشد که البته برای حالت دوم باید کمی پول بپردازید. اما افرادی که تنها نیاز دارند از امکانات اولیه بهره مند شوند به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند.این محصول تاکنون تنها برای نه زبان در حال استفاده است اما مسلما در نسخه های بعدی آن به تمامی زبان های دنیا نیز مجهز خواهد شد.